Естонсько-український проєкт Херсонської ТПП

В очікуванні повернення додому до Херсона, Херсонська торгово-промислова палата продовжує свою діяльність дистанційно, на підконтрольній Україні території та у дружніх до нашої країни державах, як от Естонія.

Раді повідомити про продовження естонсько-українського проєкту UArt’n’Business, який з 2021 року реалізується Тартуським центром креативних індустрій (Естонія) та Херсонською ТПП, за фінансової підтримки Програми розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги Міністерства закордонних справ Естонії.

Проєкт UArt’n’Business розпочинає онлайн-курс для майстрів, ремісників, митців та підприємців креативних галузей з України, які бажають розвинути власний бренд, прокачати навички підприємництва, продавати свої вироби на міжнародних ринках та в онлайні.

Курс складатиметься з п’яти модулів, перший з яких – Онлайн-тренінг «Від цікавої ідеї – до успішного бізнесу» – відбудеться 28-30 листопада. Естонські бізнес-консультанти нададуть учасникам наставницьку підтримку, допоможуть побудувати міцний бізнес та вийти на ринки ЄС. 

Посилання на FB-сторінку проєкту UArt’n’Business – тут: https://www.facebook.com/profile.php?id=100087237909775

Реєстрація на курс – тут: https://forms.gle/j1FnsinWEMUtLkzg7

П’ятеро найактивніших учасників курсу (учасники мінімум перших трьох з п’яти модулів) матимуть змогу відвідати Естонію у складі бізнес-місії та презентувати там свою продукцію або послуги, а також матимуть можливість виставити свою продукцію у магазині Тартуського центру креативних індустрій.

Курс безкоштовний, але для участі важливо:

  • Мати підприємницький досвід або принаймні бізнес-ідею,
  • Бути націленим на розвиток бізнесу та продажі в Україні та країнах ЄС,
  • Знати англійську мову.

У додатку детальна інформація про перші два тренінги.