Баварія – країна виставок   

Шановні пані та панове,

Німецько-Українська промислово-торговельна палата,  за дорученням Міністерства економіки, земельного розвитку та енергетики Вільної землі Баварія та у співпраці з Messe München GmbH, інтереси якої ми представляємо в Україні,  проводить інформаційний Баварсько-Український  онлайн-захід, «Баварія – країна виставок», який відбудеться у вівторок, 21 березня 2023 року, о 10:00 год.
(початок реєстрації — з 
09:30 год.), паралельно у м. Києві та Мюнхені, у режимі онлайн за допомогою сервісу для проведення онлайн-конференцій Zoom.

Мета заходу – ознайомити представників та керівників українських підприємств та організацій з можливостями участі у мюнхенських виставках. Таке ознайомлення дасть змогу зробити ще один крок  до співпраці з європейською спільнотою, представить можливості презентації Ваших продуктів та послуг на платформі виставкового комплексу «Messe München», а відвідання виставок — це Ваш шанс для інформування про найновіші досягнення світових промислових лідерів.

 

Ми впевнені, що цей захід сприятиме тіснішій  співпраці для зміцнення економіки обох наших країн, особливо у цей важкий для України час. Для українських учасників буде можливість ознайомитись з найпопулярнішими виставками Баварії, перспективними напрямками співпраці, дізнатися про можливості  пільгової участі  для українських експонентів, а також поставити питання та провести невеличкі консультації за напрямками, що цікавлять українських учасників. У фокусі нашого заходу — всесвітньо відомі виставки  BAU 2023, LASER World of PHOTONICS 2023, IAA Mobility 2023, IBA 2023, які пройдуть у Мюнхені і мають велике значення для відбудови інфраструктури та відновлення промисловості України.

 

Запрошуємо Вас до участі у нашому заході. Участь для українських підприємств  — безкоштовна, реєстрація —  за попередньо надісланими заявками. Просимо надіслати нам заповнену заявку до 14.03.2023 р  Після надсилання нам Вашої заявки та реєстрації Вас як учасника, Ви отримаєте інтернет-лінк для участі в онлайн-заході та – якщо Вас зацікавить такий формат — ми й надалі запрошуватимемо Вас на наші онлайн-заходи, які заплановані нами ще до кінця 2023 року.  

 
 

Щиро раді можливості познайомити Вас з виставковим потенціалом Баварії!

З повагою,

 

Олександр Ткачук
Керівник відділу ЗЕЗ
Тел. 
+38 (044) 481 33 91