Зустрічі ЧЧІПУ з українськими громадами

Торгово-промислова палата Італії в Україні зустрічається з українськими територіальними громадами, які беруть участь у форумі ReBuild Ukraine, що відбудеться у Варшаві 15 та 16 лютого, щоб розпочати будувати перші фундаментальні основи для плідної співпраці.

Все це за підтримки Unioncamere, яка завжди присутня, співпраці з ITA, яка також бере участь у заході, та співорганізації FederCamere, яка надала оперативну структуру.

Незважаючи на проблеми, пов’язані, зокрема, з відсутністю електроенергії в різний час доби, всі громади звернулися з проханням про онлайн-зустріч з нашим керівництвом, підтвердивши свою зацікавленість у співпраці з італійськими компаніями та нашою інституційною системою, а також продемонструвавши, наскільки ефективна підтримка України з боку Італії та Європи в цілому приносить свої плоди.

Знайомство поглибиться в Павільйоні Італія, де місцеві громади безпосередньо зустрінуться з 34 італійськими компаніями, готовими взяти участь у відбудові України.

За домовленістю, досягнутою під час зустрічі, українські інституції та Торгово-промислова палата Італії в Україні підпишуть меморандум про співпрацю безпосередньо на стенді ЧЧІПУ, що дозволить закріпити співпрацю та взаємодію між сторонами.