“Розвиток бізнес сектору України”

📢15 та 16 грудня 2022 року відбувся міжрегіональний бізнес-тур у рамках проєкту «Розвиток бізнес сектору України». Впродовж останнього півріччя, в них брали участь підприємці з восьми прифронтових регіонів України.
 
⁉️Даний проєкт реалізовується Івано-Франківською ТПП за підтримки USAID, до якого долучилася і Полтавська торгово-промислова палата та представники бізнесу креативних індустрій Полтавщини – SOLOMIA RCS(Reshetylivka Сraft Studio) та фабрика Лесі Українки.
 
📌Керівництво Міністерства відновлення України, Міністерства економіки України, народні депутати України та обласних військових адміністрацій, представники органів місцевого самоврядування, бізнес-спільнота взяли участь у роботі форуму.
 
❗Прикарпаття сьогодні займає роль тилової області, а тому представники бізнес-середовища радо ділилися з колегами досягненнями за весь період діяльності проєкту.
 
✅Підприємці з представниками міжнародних організацій і грантових програм підтримки бізнесу та представники органів влади обговорили поліпшення координації програм та проєктів, що реалізовуються в кожній області.
 
📍У рамках бізнес-форуму проводилися виставки продукції учасників, а також ознайомлення учасників проєкту з можливостями для релокації та розвитку бізнесу.
 
💙💛У підсумку заходу всі учасники отримали Міжрегіональний бізнес каталог, у якому достойно представлені і підприємства полтавського регіону.
 
🙏🏻Дякуємо організаторам за можливість взяти участь у візиті до Прикарпаття, який виявився не лише цікавим, але й корисним для бізнесу.