БІО/ОРГАНІЧНІ ХАРЧОВІ ПРОДУКТИ: СТАН ГАЛУЗІ В УКРАЇНІ ТА ПЕРСПЕКТИВИ СПІВПРАЦІ З БІЗНЕСОМ ПОЛЬЩІ ТА ІТАЛІЇ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «EU4BUSINESS: CONNECTING COMPANIES»

Запрошуємо вас взяти участь у В2В нетворкінговому заході «БІО/ОРГАНІЧНІ ХАРЧОВІ ПРОДУКТИ: СТАН ГАЛУЗІ В УКРАЇНІ ТА ПЕРСПЕКТИВИ СПІВПРАЦІ З БІЗНЕСОМ ПОЛЬЩІ ТА ІТАЛІЇ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «EU4BUSINESS: CONNECTING COMPANIES».
 
Захід відбудеться 16 грудня 2022 року у змішаному форматі (онлайн і офлайн), початок о 10:00.
 
Це один із ключових заходів в рамках проєкту «B2BioFOOD» у сфері біо-/ органічних продуктів харчування, який реалізується СУМСЬКОЮ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЮ ПАЛАТОЮ спільно з партнерами з Польщі, Італії та України (POLISH CHAMBER OF COMMERCE, MODENA CHAMBER OF COMMERCE, КІРОВОГРАДСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА) в рамках проєкту EU4Business: Connecting Companies. EU4Business: Connecting Companies (EU4BCC) управляється EUROCHAMBRES і фінансується в рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business.
 
Під час заходу основна увага буде приділена вимогам до органічної продукції. Окрема частина заходу буде присвячена тренінгу з електронної комерції.
 
Завдяки участі в цьому заході українські підприємства, на додачу до цінної інформації від спікерів, отримають нові бізнес-контакти як вітчизняних виробників для можливої подальшої співпраці, кооперації та обміну досвідом, так і європейських компаній, зацікавлених у співпраці з українським бізнесом.
 
Участь у заході безкоштовна, мова заходу – українська.
 
Для участі необхідно зареєструватись за посиланням:
 
📍Додаткова інформація за тел.: (067) 542-91-26.