Все буде Україна!

📢Рік тому, нам випала унікальна нагода побувати у місті Бахмуті, Донецької області та ознайомитися з потужними виробничими комплексами й культурними здобутками міста. Звичайно, для усіх м. Бахмут асоціюється з заводом ПРАТ «АРТВАЙНЕРІ», яке добре всі знають як брендове ігристе вино України.
 
📍Так, ніхто з нас не мав уяви про те, що сьогодні буде з м. Бахмут, з нашою державою. У мирній країні, яка була сповнена надій, мрій та бажань – вже 9 місяців війна…
Звичайно, кожен з нас робить все можливе для наближення перемоги.
 
❗Сьогодні на передовій наш колега – радник президента Полтавської ТПП, полковник Вячеслав Макеєв. І символічно, через рік отримати від пана Вячеслава дві пляшки ігристого вина із нашого українського міста Бахмута, Донецької області.
 
📌Знаково те, що ігристе вино виготовлено з кримського винограду врожаю 2013 року залишилося цілим та неушкодженим у спекотних боях за м. Бахмут і вже знаходяться на Полтавщині.
 
🙏🏻Бажаємо перемоги та успіху нашим оборонцям м. Бахмута, віримо в найкращих воїнів найсильнішої армії світу. І в невдовзі завод міста Бахмут буде приймати на дегустацію туристичні групи з усього світу.
 
💙💛Все буде Україна!