Приватизація на Полтавщині

Регіональне відділення ФДМУ по Полтавській та Сумській областях оголошує про проведення онлайн-аукціону з приватизації гаража, літер «А-1» загальною площею 27,3 кв.м у смт Шишаки Миргородського району Полтавської області.

 

Зазначений актив розташований за адресою: Полтавська обл., Миргородський (Шишацький) р-н,  смт  Шишаки, вул. Партизанська, гараж 6/1, та знаходиться на балансі Головного управління статистики у Полтавській області (код за ЄДРПОУ 02361892).

Стартова ціна об’єкту приватизації – 9 600,00 гривень.

Онлайн-аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій з продажу об’єкта відбудеться 15 грудня 2022 року, прийом заявок для участі в аукціоні триватиме до 15 грудня  2022 року.

Детальна інформація про об’єкт на сайті: https://privatization.gov.ua/product/garazh-liter-a-1-zagalnoyu-ploshheyu-27-3-kv-m/

Для участі в аукціоні необхідно зареєструватись на будь-якому із підключених до системи  Прозорро.Продажі майданчиків. Детальна інформація про електронні майданчики: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2