Бізнес-тур «Інформаційні технології»

15 листопада 2022 року відбувся восьмий, та, відповідно,  останній  бізнес-тур «Інформаційні технології» в рамках проєкту «Розвиток бізнес сектору України». Даний проєкт реалізовується Івано-Франківською ТПП за підтримки USAID, до якого долучилася і Полтавська торгово-промислова палата.

Бізнес-тур для учасників був дещо нестандартним: адже окрім, відвідування компаній вони взяли участь в панельних дискусіях, що стосувалися ринку талантів, освіти, ринку нерухомості та можливостей для ІТ-компаній.

Від Полтавського регіону взяли участь:

  1. Сєров Микола Іванович – завідувач кафедри математичного аналізу та інформатики фізико-математичного факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка
  2. Хоменко Любов Григорівна – доцент кафедри виробничого-інформаційних технологій та безпеки життєдіяльності, докторантка Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка

Дякуємо ректору Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Марині Вікторівні Гриньовій за співпрацю.

Варто відзначити, що за чотири місяці відбулися бізнес-тури у сфері сільського господарства, харчопереробної промисловості, деревообробної галузі, індустрії гостинності та туризму, крафтових виробництв, легкої промисловості та великих підприємств.

Дякуємо організаторам за можливість взяти участь у візитах до Прикарпаття, які є не лише цікавими, але й корисними для бізнесу.