Вебінар для малого бізнесу та інноваційних структур “Горизонт Європа для малого бізнесу: Як отримати підтримку. Інструмент Accelerator та інші можливості”

✅Запрошуємо Вас до участі у вебінарі 11 листопада, 15.00-16.30 онлайн у форматі ZOOM конференції.
Час проведення може бути змінено у разі відключення електроенергії.
 
✅Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації за посиланням:
https://forms.gle/r8C3DYGuSmKGfJX38
 
✅Вебінар проводиться в системі ZOOM.
Буде також відбуватись онлайн трансляція у Facebook на сторінці ГО АЄІ у Facebook: https://www.facebook.com/InnoEU.UA
 
✅Мета вебінару – представити основні можливості програми Горизонт Європа для малого бізнесу та детально пояснити процедури участі в інструменті EIC Accelerator, в якому малий бізнес може подавати заявки самостійно.
 
✅Очікувана аудиторія вебінару.
В першу чергу представники інноваційного бізнесу та представники організацій інноваційної інфраструктури України, які надають послуги малому бізнесу.
 
✅Основні спікери вебінару:
🤹‍♂️Юрій Нікітін, Експерт Європейських програм та проєктів, провідний науковий співробітник Інституту надтвердих матеріалів ім. Бакуля НАН України, доктор технічних наук.
Юрій Нікітін має більше ніж 20 років досвіду експертної та консультаційної діяльності із міністерствами, відомствами, установами, організаціями, компаніями та МСП в рамках програм та проєктів Європейської комісії, Європейського банку реконструкції та розвитку, Всесвітнього банку.
🤹‍♂️Іван Кульчицький, президент ГО Агенція Європейських Інновацій, керівник національного контактного пункту програми Горизонт 2020 за напрямом ІКТ.
Іван Кульчицький має досвід реалізації більше 10 проєктів у Рамкових програм ЄС, починаючи з 6-ої Рамкової Програми ЄС. У Горизонт 2020 брав участь реалізації 3 трьох проєктів. На конкурси програми Горизонт Європа подано за його участі 12 конкурсних заявок, в стадії виконання один проєкт, очікуємо результатів оцінювання інших заявок.
 
✅Основні теми вебінару:
📌Основні компоненти програми Горизонт Європа, які орієнтовані на участь малого бізнесу
📌Європейська інноваційна рада та основні види проєктів, які вона підтримує
📌Очікувані інструменти та ініціативи підтримки інноваційного бізнесу України
📌Особливості інструменту EIC Accelerator
📌Процедури подання та оцінки проєктних заявок на EIC Accelerator
📌Рекомендації для українських організацій
 
✅Довідково:
Відкрито реєстрацію на EIC Summit 2022, який буде проходити 7-8 грудня 2022
https://eic.ec.europa.eu/…/eic-summit-2022-registration…

Матеріали попередніх заходів ГО АЄІ
https://aei.org.ua/category/materialy/
 
✅ Вебінар проводиться в рамках проєкту “Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі у дослідницьких та інноваційних програмах ЄС” фінансуєтсья Європейським Союзом та Міжнародним Фондом «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.
 
✅ Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу»