Бізнес-тур «Деревообробна та меблева промисловість»

   20 жовтня 2022 року відбувся бізнес-тур «Деревообробна та меблева промисловість» в рамках проєкту «Розвиток бізнес сектору України». Даний проєкт реалізовується Івано-Франківською ТПП за підтримки USAID, до якого долучилася і Полтавська торгово-промислова палата за участю Президента Полтавської ТПП Володимира Борисенко.

Прикарпаття і, зокрема, Івано-Франківщина, завжди славилося розвиненою деревообробною галуззю завдяки своїм природнім характеристикам. 

   Близько 30 учасників бізнес-туру побачили як працюють з деревом прикарпатці та перетворюють цю справу в успішний бізнес. У рамках проєкту, вони побачили
   – як виробляють фанери, дерев’яні плини та тари;
   – як виготовляють елітні меблі та продають через мережу салонів усією Україною;
   – як застосовують художню ручну роботу в різьбярстві.

   Від Полтавського регіону взяло участь «ТОВ ТЕХНОПРАКТИК»
  «Роботи у нас стало більше. Почали шукати вихід з кризових ситуацій. На наших підприємствах  були й поранені, треба було якось допомагати. Крім того, були перебої з поставками, розірвалися ланцюги каналів збуту. Зараз підприємство працює щоденно, цілодобово. Такий бізнес-тур дуже корисний, по-перше, тим, що можна познайомитись з колегами в галузі, а, по-друге,  це можливість подивитися як працюють на заході країни, побачити щось для себе корисне та привезти це на своє підприємство»,  – прокоментував Євген Юденко, власник та акціонер компанії.

   Щира відкритість та готовність ділитись досвідом і будувати співпрацю місцевих виробників надихнули всіх учасників.
   Дякуємо організаторам за можливість взяти участь у візиті до Прикарпаття, який виявився не лише цікавим, але й корисним для бізнесу.