Серія вебінарів «Технології психологічної підтримки особистості та організації в умовах війни»

📢Запрошуємо Вас взяти участь у серії вебінарів «Технології психологічної підтримки особистості та організації в умовах війни».
 
⁉️Мета проведення вебінарів: оволодіння навичками практичної роботи для надання психологічної допомоги різним категоріям населення та організаціям під час війни.
 
🗓Дата і час проведення вебінарів: 6,13, 20, 27 жовтня, 3 листопада 2022 р., з 18.00 до 20.00 (програма вебінарів подано нижче).
 
🙋🏼‍♀️🙋🏻‍♂️Організатори вебінарів: Українська Асоціація організаційних психологів та психологів праці. (Організація вебінарів здійснюється за рахунок донату ENOP для гуманітарної підтримки УАОППП в умовах війни).
 
💁🏼💁🏻‍♀️Тренери вебінарів: досвідчені психологи та психотерапевти, які мають досвід надання психологічної допомоги особистості та організації в умовах війни.
 
✔Учасники вебінарів: вебінари проводяться лише для членів УАОППП на безкоштовній основі.
 
📝Сертифікація участі у вебінарах: після проходження повного циклу вебінарів учасники зможуть отримати сертифікат про підвищення кваліфікації.
 
📲Реєстрація участі у вебінарах: для участі у вебінарах просимо заповнити Google form (https://docs.google.com/…/1rQu4w1bD7IOOpWaslsCs…/edit…)
 
👩🏻‍💻👨🏼‍💻Платформа для проведення вебінарів: Вебінари будуть проводитися на платформі ZOOM. За день до проведення кожного вебінару Вам буде надіслано повідомлення з лінком доступу до подїі на Вашу електронну пошту.
 
🌐Програма