Приватизація на Полтавщині

  1. Приватизація на Полтавщині: оголошено онлайн-аукціон з приватизації нежитлового приміщення (пошта), загальною площею 78,7 кв. м, за адресою: Полтавська обл., Полтавський р-н, с. Розсошенці, вул. Кременчуцька, 8, приміщення 129

 

Регіональне відділення ФДМУ по Полтавській та Сумській областях оголошує про проведення онлайн-аукціону з приватизації нежитлового приміщення (пошта), загальною площею 78,7 кв. м, за адресою: Полтавська обл., Полтавський р-н, с. Розсошенці, вул. Кременчуцька, 8, приміщення 129

 

Зазначений актив розташований за адресою: Полтавська обл., Полтавський р-н,                           с. Розсошенці, вул. Кременчуцька, 8, приміщення 129 та перебуває на балансі Полтавської експедиції по геофізичним дослідженням у свердловинах державного геофізичного підприємства «Укргеофізика» (код ЄДРПОУ 21044912).

Стартова ціна об’єкту приватизації – 6 262,09  грн.

Онлайн-аукціон без  умов з продажу об’єкта відбудеться 27 жовтня 2022 року, прийом заявок для участі в аукціоні триватиме до 26 жовтня  2022 року.

      Детальна інформація про об’єкт:

 на сайті: https://privatization.gov.ua/product/nezhytlove-prymishhennya-poshta-zagalnoyu-ploshheyu-78-7-kv-m/

 

 Для участі в аукціоні необхідно зареєструватись на будь-якому із підключених до системи  Прозорро.Продажі майданчиків. Детальна інформація про електронні майданчики: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

 

 

 

 

  1. Приватизація на Полтавщині: оголошено онлайн-аукціон з приватизації окремого майна – будівлі колишньої лазні, загальною площею 166,7 кв.м.

Регіональне відділення ФДМУ по Полтавській та Сумській областях оголошує про проведення онлайн-аукціону з приватизації – окремого майна – будівлі колишньої лазні, загальною площею 166,7 кв.м, за адресою: Полтавська обл., Лубенський р-н, с. Вишневе, вул. Тополева, 2а.

 

Зазначений актив розташований за адресою: Полтавська обл., Лубенський р-н, с. Вишневе, вул. Тополева, 2а, балансоутримувач відсутній.

Стартова ціна об’єкту приватизації – 105 700,00  грн.

Онлайн-аукціон без умов з продажу об’єкта відбудеться 27 жовтня 2022 року, прийом заявок для участі в аукціоні триватиме до 26 жовтня  2022 року.

Детальна інформація про об’єкт:

 

на сайті: https://privatization.gov.ua/product/budivlya-kolyshnoyi-lazni-zagalnoyu-ploshheyu-166-7-kv-m/

 

Для участі в аукціоні необхідно зареєструватись на будь-якому із підключених до системи Прозорро.Продажі майданчиків. Детальна інформація про електронні майданчики: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

 

 

 

        

 

  1. Приватизація на Полтавщині: оголошено онлайн-аукціон з приватизації об’єкта незавершеного будівництва – будинку оператора ГРС літ.”А1,а”, сарай літ. “Б”, вбиральня літ. “В”, за адресою: Полтавська обл., Лубенський (Пирятинський) р-н, с. Каплинці, вул. Гагаріна, 19А

 

Регіональне відділення ФДМУ по Полтавській та Сумській областях оголошує про проведення онлайн-аукціону з приватизації – об’єкта незавершеного будівництва – будинку оператора ГРС літ.”А1,а”, сарай літ. “Б”, вбиральня літ. “В”, за адресою: Полтавська обл., Лубенський (Пирятинський) р-н, с. Каплинці,  вул. Гагаріна, 19А.

 

Зазначений актив розташований за адресою: Полтавська обл., Лубенський р-н, с. Каплинці,  вул. Гагаріна, 19А та перебуває на балансі ПрАТ «Каплинцівське» (код за ЄДРПОУ 05529308), орган управління – Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях.

Стартова ціна об’єкту приватизації – 11239,92  грн.

Онлайн-аукціон без  умов з продажу об’єкта відбудеться 27 жовтня 2022 року, прийом заявок для участі в аукціоні триватиме до 26 жовтня  2022 року.

 

Детальна інформація про об’єкт:

        на сайті: https://privatization.gov.ua/product/ob-yekt-nezavershenogo-budivnytstva-budynok-operatora-grs-lit-a1-a-saraj-lit-b-vbyralnya-lit-v/

 

Для участі в аукціоні необхідно зареєструватись на будь-якому із підключених до системи  Прозорро.Продажі майданчиків. Детальна інформація про електронні майданчики: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

 

 

  1. Приватизація на Полтавщині: оголошено онлайн-аукціон з приватизації будівлі колишнього клубу літ. «А», підсобного приміщення літ. «Б»

 

Регіональне відділення ФДМУ по Полтавській та Сумській областях оголошує про проведення онлайн-аукціону з приватизації будівлі колишнього клубу літ. «А», підсобного приміщення літ. «Б» в с. Великі Кринки, Кременчуцького р-ну (Глобинського р-ну), Полтавської області.

Об’єкт приватизації складається з будівлі колишнього клубу літ. «А», підсобного приміщення літ. «Б».

Зазначені активи розташовані за адресою: Полтавська обл., Кременчуцький р-н (Глобинський р-н), с. Великі Кринки, вул. Чкалова, 2, та знаходяться на балансі Товариства з обмеженою відповідальністю «Інвестиційно-промислова компанія «Полтавазернопродукт» (код ЄДРПОУ 31059651).

Стартова ціна об’єкту приватизації – 240 653,00 гривень.

Онлайн-аукціон без умов з продажу об’єкта відбудеться 26 жовтня 2022 року, прийом заявок для участі в аукціоні триватиме до 25 жовтня 2022 року.

Детальна інформація про об’єкт:

на сайті: https://privatization.gov.ua/product/budivlya-kolyshnogo-klubu-lit-a-pidsobne-prymishhennya-lit-b/

  1. Приватизація на Полтавщині: оголошено онлайн-аукціон з приватизації групи інвентарних об’єктів у складі: будівля колишнього дитячого садка літ. «А,а1», сарай літ. «Б», сарай літ. «В», погріб літ. «Г», ворота з хвірткою №1, огорожа №2,3

 

Регіональне відділення ФДМУ по Полтавській та Сумській областях оголошує про проведення онлайн-аукціону з приватизації групи інвентарних об’єктів у складі: будівля колишнього дитячого садка  літ. «А,а1», сарай літ. «Б», сарай літ. «В», погріб літ. «Г», ворота з  хвірткою  № 1, огорожа №2,3  у  с. Степове,  Кременчуцького р-ну (Глобинського р-ну), Полтавської області.

Об’єкт приватизації складається з групи інвентарних об’єктів у складі: будівля колишнього дитячого садка  літ. «А,а1», сарай літ. «Б», сарай літ. «В», погріб літ. «Г», ворота з хвірткою №1, огорожа №2,3.

Зазначені активи розташовані за адресою: Полтавська обл., Кременчуцький р-н (Глобинський р-н), с. Степове, вул. Матросова, 11, та знаходяться на балансі Товариства з обмеженою відповідальністю «Інвестиційно-промислова компанія «Полтавазернопродукт» (код ЄДРПОУ 31059651).

 

Стартова ціна об’єкту приватизації – 165 900,00 гривень.

Онлайн-аукціон без умов з продажу об’єкта відбудеться 26 жовтня 2022 року, прийом заявок для участі в аукціоні триватиме до 25 жовтня 2022 року.

Детальна інформація про об’єкт:

на сайті: https://privatization.gov.ua/product/grupa-inventarnyh-ob-yektiv-u-skladi-bdivlya-kolyshnogo-dytyachogo-sadka-lit-a-a1-saraj-lit-b-saraj-lit-v-pogrib-lit-g-vorota-z-hvirtkoyu-1-ogorozha-2-3/

     

  1. Приватизація на Полтавщині: оголошено онлайн-аукціон з приватизації будівлі колишнього клубу загальною площею 199,2 кв.м.

 

Регіональне відділення ФДМУ по Полтавській та Сумській областях оголошує про проведення онлайн-аукціону з приватизації будівлі колишнього клубу загальною площею 199,2 кв.м в с. Степове, Кременчуцького р-ну (Глобинського р-ну), Полтавської області.

Зазначений актив розташований за адресою: Полтавська обл., Кременчуцький р-н (Глобинський р-н), с. Степове, вул. Шкільна (Леніна), 3, та знаходиться на балансі Товариства з обмеженою відповідальністю «Інвестиційно-промислова компанія «Полтавазернопродукт» (код ЄДРПОУ 31059651).

Стартова ціна об’єкту приватизації –  107 000,00 гривень.

Онлайн-аукціон без умов з продажу об’єкта відбудеться 26 жовтня 2022 року, прийом заявок для участі в аукціоні триватиме  до 25 жовтня  2022 року.

Детальна інформація про об’єкт:

на сайті: https://privatization.gov.ua/product/budivlya-kolyshnogo-klubu-zagalnoyu-ploshheyu-199-2-kv-m/