Презентація грантових можливостей Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” 

     17 жовтня 2022р. Київська ТПП спільно з Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Комітетом з підтримки експорту та інвестицій (КЕІ) та за підтримки ТПП України організовує Презентацію грантової програми підтримки відновлення та безперервності бізнесу і грантової програми підтримки участі в торгових місіях та виставках.

     Захід відбудеться в онлайн-форматі (ZOOM) з 11:00 до 12.30 за київським часом.

     Запрошені спікери Програми:
 – Тетяна Грищенко – Заступниця керівниці Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»;
 – Тетяна Павленко – Грантовий менеджер Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

     Програма «Конкурентоспроможна економіка України» сприяє розвитку потужної, багатосторонньої та відкритої української економіки шляхом підтримки новостворюваних підприємств (стартапів) та малих і середніх підприємств (МСП) у підвищенні їхньої конкурентоспроможності на внутрішніх і зовнішніх ринках. До основних завдань програми належать допомога у формуванні кращого середовища для діяльності бізнесу, підтримка нових та інноваційних галузей і підприємств, а також сприяння розвитку експорту та торгівлі.

     В рамках Грантової програми приймаються заявки на реалізацію діяльності з підтримки безперервності та відновлення бізнесу, включно із переміщенням або відновленням бізнесу в умовах війни, розширенням та/або розростанням на зовнішні ринки, а також підтримкою рівня наявних бізнес-можливостей та/або їхнім покращенням тощо. Діяльність може бути зосереджена на таких потребах: покращення бізнес-процесів і моделей; розбудова організаційного потенціалу; розвиток виробництва; продажі, а також цифрові та торгові можливості.Грантова програма передбачає також підтримку участі в торгових місіях та виставках українських МСП, торгівельних подіях, конференціях, B2B-зустрічах та інших бізнес-івентах в Україні та за кордоном.

     Усім учасникам заходу буде надано можливість поставити питання стосовно участі в грантовій програмі USAID.

     Захід буде проводитись спільно з ТПП України та за участі усіх регіональних Палат.

     Для отримання посилання на трансляцію просимо зареєструватись: https://forms.gle/mzE22uEGzHFm4oeaA

 

Контактна особа: Галина Новиченко-де Гроот, (050) 534-28-01, expo@kcci.org.ua Полюдов І.О. poludov@kcci.org.ua