Онлайн захід “Економічні тенденції з точки зору бізнесу (вересень 2022)”

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) продовжує серію зустрічей, на яких буде представлені результати Щомісячного опитування керівників підприємств «Український бізнес в умовах війни» та обговорення економічних тенденцій з точки зору бізнесу.
 
Коли: 10.10.2022, 15:30.

Де: Zoom трансляцією на Facebook-сторінці ІЕД. Для отримання посилання на трансляцію в Zoom, просимо зареєструватися:
https://forms.gle/3ht59tiNY5oFPPrn8
 
У квітні 2022 року в рамках зміни діяльності проєкту «Підтримка Громадської Ініціативи «За чесну та прозору митницю» вони почали регулярне швидке опитування підприємств щодо ключових показників ефективності (виробництво, продажі, експорт, імпорт, зайнятість, використання потужностей, нові замовлення тощо) на рівні компаній. Керівники підприємства надають інформацію про показники, порівняно з минулим місяцем, та очікувані зміни в перспективі наступних 2-3 місяців або півроку. Опитування в основному охоплює виробничі підприємства.
 
На зустрічі будуть представлені нові дані за вересень 2022 року, та поговоримо з Оксаною Кузяків, виконавчою директоркою ІЕД, фахівчинею з проведення кон’юнктурних опитувань, про очікування бізнесу у жовтні 2022 року, дізнаємося чи продовжуються тенденції до покращення бізнес-очікування, зафіксовані місяць тому, чи адаптувалися підприємства до непрозорості та чого очікують від економічної політики держави.
 
Євген Ангел, старший науковий співробітник ІЕД, розповість, як український бізнес відновлює експортну діяльність.
Ірина Федець, старша наукова співробітниця ІЕД, розповість про очікування бізнесу під час війни та що наразі потрібно бізнесу.
Після презентації відбудеться сесія запитань і відповідей.
 
Модеруватиме зустріч Андрій Бутін, старший науковий співробітник ІЕД.