Серія вебінарів «Технології психологічної підтримки особистості та організації в умовах війни»

Запрошуємо Вас взяти участь у серії вебінарів «Технології психологічної     підтримки  особистості та організації в  умовах війни».

Мета проведення вебінарів: оволодіння навичками практичної роботи для надання психологічної допомоги різним категоріям населення та організаціям під час війни.

  Дата і час проведення вебінарів: 6,13, 20, 27 жовтня, 3 листопада 2022 р., з 18.00 до 20.00 (програма вебінарів подано нижче).

  Організатори вебінарів: Українська Асоціація організаційних психологів та психологів праці. (Організація вебінарів здійснюється за рахунок  донату  ENOP для гуманітарної підтримки УАОППП в умовах війни).

  Тренери вебінарів: досвідчені психологи та психотерапевти, які мають досвід надання психологічної допомоги особистості та організації в умовах війни. 

   Учасники вебінарів: вебінари проводяться лише для членів УАОППП на безкоштовній основі.

Сертифікація участі у вебінарах: після проходження повного циклу вебінарів учасники зможуть отримати сертифікат про підвищення кваліфікації.

   Реєстрація участі у вебінарах: для участі у вебінарах просимо заповнити Google form (https://docs.google.com/forms/d/1rQu4w1bD7IOOpWaslsCsftJbrAysCMDC8QW3epUi7Nc/edit?usp=sharing)

   Платформа для проведення вебінарів: Вебінари  будуть проводитися на платформі ZOOM. За день до проведення кожного вебінару Вам буде надіслано повідомлення з лінком доступу до подїі  на Вашу електронну пошту.