У рамках проєкту «Розвиток бізнес сектору України» відбувся бізнес-тур у сегменті гостинно-туристичної індустрії

      16 вересня 2022 року відбувся четвертий бізнес-тур «Гостинно-туристична індустрія» в рамках проєкту «Розвиток бізнес сектору України». Даний проєкт реалізовується Івано-Франківською ТПП за підтримки USAID, до якого долучилася і Полтавська торгово-промислова палата за участю Президента Полтавської ТПП Володимира Борисенко та Начальника відділу інновацій та розвитку Валентини Вождаєнко.

      Цього разу представники Полтавського регіону відвідали Надвірнянщину та Верховинщину та побачили туристичні принади Івано-Франківської області.

      Підприємці ділилися практичними порадами щодо того, як приваблювати туриста та створювати так званий туристичний магніт, що буде притягувати відвідувачів на постійній основі, а разом з тим, сприяти економічному розвитку краю.

      Також, учасники побували в готельно-ресторанному комплексі «Верховель», на прикладі якого дізналися, як з маленького готелю зробити сучасний великий комплекс.

      Ознайомилися з готельно-ресторанним бізнесом «Романтік Спа Готель», який став першим чотирьохзірковим готелем Карпат, що почав працювати за системою «все включено».

      Завітали до спортивного клубу «Скита Рафтинг», де пропонують активний відпочинок. Побачили процес виготовлення пива та косметики на його основі в ресторанному бізнесі «Гуцульський вар», що пропонують туристам в гуцульському парку розваг «Полонина перців».

      Від Полтавського регіону взяли участь:
1. Полтавська торгово-промислова палата
2. «Весела садиба»

      Інформація про підприємства внесена до загального каталогу:
1. Туристична агенція «Феєрверк мрій»

      Щира відкритість та готовність ділитись досвідом і будувати співпрацю місцевих виробників надихнули всіх учасників.

      Дякуємо організаторам за можливість взяти участь у візиті до Прикарпаття, який виявився не лише цікавим, але й корисним для бізнесу.

      В цілому проєкт триватиме до кінця року та передбачає проведення ще трьох таких бізнес-турів. Наступний відбудеться серед представників великих підприємств України.