Діловий візит в Латвію

          З жовтня минулого року ТПП України у партнерстві з ТПП Латвії розпочали здійснення спільного міжнародного проєкту у форматі DCP (Development Cooperation Partnership), спрямованого на підтримку інтеграції України до єдиного європейського ринку з використанням
країн Балтії (Латвія, Литва, Естонія) в якості точки входу.
          В рамках проєкту були передбачені заходи із встановлення ділових контактів, підвищення кваліфікації, запровадження стандартів ЄС та міжнародних стандартів, підвищення конкурентоспроможності та експортного потенціалу українських компаній, насамперед МСБ, налагодження ділової співпраці між бізнесом України та країн Балтії.

          Проєкт реалізується за фінансової підтримки Держдепартаменту США.

          Цільова група проєкту – представники малих та середніх українських компаній, що працюють у сфері переробки відходів, поновлюваної енергетики, харчової та деревообробної галузі, фахівці ІКТ-сектору, пов’язані з цими галузями, а також неурядові організації (далі – NGO).

          Відповідно до одного з етапів проєкту планується чотириденна ділова місія для представників сектору деревообробної та харчової галузі (в рамках першого раунду ділової місії).

          Візит передбачає відвідання латвійських компаній та підприємств
зазначених галузей, В2В, профільними кластерами, зустрічі із партнерами проєкту, зокрема, посольством США, посольством України, МЗС та іншими недержавними організаціями.

          Відповідно до вищезазначеного до участі запрошуються: керівники та провідні фахівці малих та середніх підприємств, що належать до галузей деревообробки та харчової промисловості.

          Частина витрат за участь у діловій місії покривається проєктом організаційні та інші витрати покриваються підприємствами учасниками.

          Вартість ділової місії складає 320 євро (вкл. ПДВ).

          Початок ділової місії 17.10.2022- 20.10.2022.

          Кінцевий термін подання заявок на участь до ТПП України – 27.09.2022.

          Контакти для довідок: Валерія Забашта, м. +380503664997,
(valeryz.2393@gmail.com), Анна Любима (+380955466509 , ast-ier@ucci.org.ua), Андрій Голято (+380 67 662-96-56, a.v.goliato@gmail.com).

Додаток: Анкета-заявка на участь


Дякуємо за співпрацю!