Пошук інвестиційних проєктів

З метою залучення приватного сектору до відбудови України, підтримки бізнесу в реалізації запланованих інвестиційних проєктів, що сприятимуть відновленню економіки України Державна установа «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» (далі – UkraineInvest) розпочала пошук інвестиційних проєктів.

Готові до реалізації проєкти UkraineInvest презентує інвестиційній спільноті під час заходу Rebuilding Ukraine with the Private Sector: International Investment Fair (детальніше про захід за посиланням: https://bit.ly/3QgpuqK), який відбудеться 29 вересня 2022 р. в онлайн-форматі. Це платформа для ефективної взаємодії урядових організацій, власників інвестиційних проєктів та міжнародної бізнес-спільноти з метою залучення інвестицій та відбудови України.

Проєкти на нижчій стадії готовності будуть опубліковані в UkraineInvest Guide – універсальному довіднику для іноземних інвесторів, які розглядають інвестиційну діяльність в Україні.

У разі зацікавленості необхідно заповнити опитувальник до 10 вересня 2022 року (онлайн-форма за посиланням: https://forms.gle/ByzggiwGVZShpqcr9).

Контактна особа щодо питань збору проєктів в Полтавській області: Андрій Ризванюк – інвестиційний радник UkraineInvest (тел. + 380503117315, e-mail: andrii.ryzvaniuk@ukraineinvest ).