ПриватБанк підтримує бізнес Полтавщини під час воєнного стану

     Бізнес Полтавщини вже отримав понад 1,1 млрд грн фінансування від ПриватБанку з початку війни.

     Про це повідомила керівниця відділу малого бізнесу в м. Полтава Центрального макрорегіонального управління ПриватБанку Наталія Сакало.
     За її словами, основне завдання державного банку сьогодні – підтримка українського бізнесу. Відтак за оновленими програмами фінансування 399 фермерських господарств Полтавщини отримали кредитів на загальну суму 964 млн грн. Пролонгація державної програми кредитування аграріїв на шість місяців дасть можливість господарствам реалізувати продукцію та безкоштовно скористатися банківськими коштами.

     За антикризовою програмою фінансування малого бізнесу понад 128 підприємців регіону отримали 104 млн грн. Лише в червні цього року стартувала програма кредитування на придбання основних засобів, яка триватиме до кінця року, а вже 29 підприємців області отримали 73 млн грн.
У серпні ПриватБанк поновив кредитування на поповнення обігових коштів під 0% за програмою уряду “Доступні кредити під 5-7-9% з компенсацією 50% вартості покриття Державними гарантіями КМУ та оплатою оцінки застави СОД за рахунок банку. Подати заявку на оформлення можна на сайті або у будь-якому відділенні ПриватБанку.