ВРУЧЕННЯ СВІДОЦТВА ПРО РЕЄСТРАЦІЮ АВТОРСЬКОГО ПРАВА

📢23 серпня, у День Державного Прапора України, з ініціативи президента Полтавської торгово-промислової палати Володимира Борисенка та за активної підтримки очільниці відділу інновацій та розвитку Полтавської ТПП, заслуженого працівника культури України Валентини Вождаєнко відбувся урочистий захід із офіційним врученням свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір провідному науковому співробітникові Полтавського музею авіації і космонавтики, відділу Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського, кандидатові історичних наук Владлену Орлову.
 
💙💛«Авторський проєкт: Полтава інтелектуальна» достатньо чітко демонструє важливу роль інновацій для вітчизняного сьогодення і майбутнього. Тематика екскурсійно-туристичного маршруту «Полтавська Кондратюкіана», який одержав відповідне свідоцтво, пов’язане з історією українського наукового велета – Юрія Кондратюка. Славетного вченого, інженера, косміста, інноватора та воїна, народженого у Полтаві.
 
❗️Полтавська торгово-промислової палата підтримує винахідників, креативних персоналій у сфері науки, культури, туризму та креативних індустрій і запрошує до активної співпраці, тому що культурна сфера, наука й спільна історична пам’ять про справжніх героїв-пасіонаріїв – це наша спільна інтелектуальна зброя проти жорстокого рашистського ворога.
 
🇺🇦Все буде Україна!