Тренінг “Експорт товарів до ЄС: доведення відповідності будівельної продукції”

19-21 липня 2022 р. Торгово – промислова палата України проводить триденний  тренінг  для нових консультантів “Експорт товарів до ЄС: доведення відповідності будівельної продукції” в рамках проекту “Comply and Sell More”
Тренінг проводять сертифіковані консультанти з доведення технічної відповідності. 

Основна мета тренінгу – зрозуміти основні кроки доведення відповідності будівельної продукції  законодавчим вимогам України та ЄС, навчитися відстежувати законодавчі акти та зміни, виконувати пошук стандартів, виконувати оцінку відповідності, готувати потрібну технічну документацію, маркувати товар та оформлювати декларацію про відповідність товару.

Головне – вчимося бути відповідальними та відповідати вимогам технічного регулювання.

Мова заходу – українська .

Реєстрація за посиланням (обов’язково): https://forms.gle/25AgXHf8GKsMPmuQ8

 

 

Тренінги здійснюються Торгово-промисловою палатою України в межах програми «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі», яка фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета програми – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання.