ДО УВАГИ! Підтримка організаціїї «Eurofast»

До нас звернулася компанія «Eurofast» – це регіональна консультаційна організація з питань бізнесу, яка наймає місцевих радників у більш ніж 23 містах Південно-Східної Європи та Близького Сходу (SEEME).

Вони усвідомлюють, що український народ як в Україні, так і за кордоном переживає важкі часи, і вірять, що російська агресія в Україні скоро закінчиться!

У скромній спробі зробити свій внесок, після імплементації Директиви ЄС про тимчасовий захист компанія оголосила про намір найняти українських юристів і бухгалтерів та спеціалістів ІТ у всі їх офіси ЄС.

Крім того, «Eurofast» у своїх подальших зусиллях, щодо підтримки українських підприємців та допомоги у подоланні наслідків війни пропонує 50% знижку на всі збори для громадян України та бізнесу, які бажають скористатися їхніми професійними послугами: (податкове та трансфертне ціноутворення, нарахування заробітної плати та працевлаштування, бухгалтерський облік і дотримання вимог та консультації) в будь-якому з 18 їхніх офісів у Європі.

Ця пропозиція дає громадянам України та бізнесу перевагу у виборі юрисдикції, що найбільше підходить, та вивчити переваги, які можна отримати від кожної юрисдикції протягом цього тимчасового періоду, коли російська агресія триває на території України.

Отримати додаткову інформацію можна за адресою info@eurofast.eu та продублювавши заявку на пошту cci@tpp.pl.ua 

Відносини Республіки Кіпр з Україною вже давно зблизилися. Як відомо, генеральний директор цієї групи Пан Christodoulos Damianou був призначений Почесним консулом України в Республіці Кіпр у вересні 2020 року. Він просуває політичні та економічні інтереси України, а також захищає інтереси українських громадян та юридичних осіб. Нині на його обов’язки ще більше впливає війна в Україні. Їх офіси були і досі пропонуються як пункти збору гуманітарних пожертв для українців. Організація «Eurofast» час від часу спонсорує різноманітні проєкти, виставки та інші культурні заходи. Однією з останніх подій  до якого вони долучилися, став благодійний концерт у Ларнаці «Душа моя, Україно!»

Тут я Ви можете побачити на корпоративний профіль Eurofast:
https://eurofast.eu/wp-content/uploads/2022/05/Eurofast-Company-Presentation-slides-2022.pdf

Також посилання на відео:
Eurofast Introduction 2020: https://www.youtube.com/watch?v=FJa0Be8Et58

 

Для більш детальної інформації ви можете зв’язатися з пані Юлією Жидких англійською або українською мовою за номером телефону +357 22699000 або за електронною адресою: iuliia.zhydkykh@eurofast.eu