“Україна-Болгарія, логістичні питання в умовах війни. Нові можливості, перспективи для співробітництва”

Враховуючи ускладнення, які викликані воєнним станом в Україні, більшість українських експортерів зіштовхнулись із проблемою пересування та рухом товарів, що практично призупинило роботу українських підприємців, а відтак негативно позначилось на економіці України.

Відповідно до вищезазначеного 29 червня об 11:00 відбудеться онлайн-конференція на тему: “Україна-Болгарія, логістичні питання в умовах війни. Нові можливості, перспективи для співробітництва”.

Захід буде організовано у співпраці з Міністерством інфраструктури Болгарії, Міністерством інфраструктури України, Посольством України в Болгарії, посольством Болгарії в Україні, торгово-промисловими палатами Болгарії та України, державними і приватними логістичними компаніями.

Програма зустрічі передбачає пленарну частину, в якій будуть висвітлені найбільш актуальні питання та зміни, які відбулися під час воєнного періоду в логістичній сфері, можливості розширення та поглиблення співпраці через морські шляхи, налагодження співпраці з приватними та державними логістичними компаніями Болгарії та України.

Реєстрація