ТОВ СП “Укрінтерм” – сприяння підготовці інфраструктури нашої держави

ТОВ СП “Укрінтерм” – сприяє підготовці інфраструктури нашої держави до осінньо-зимового періоду 2022-2023рр.

Підприємство “Укрінтерм” протягом 28 років займається проєктуванням, виробництвом, монтажем, сервісним обслуговуванням опалювального обладнання. За період своєї діяльності ним було опановано та удосконалено випуск найсучаснішого опалювального котельного обладнання, впровадження якого дає можливість суттєвої економії енергоресурсів: до 30% скорочується витрати газу, до 50% – електроенергії, до 50% знижується собівартість обслуговування обладнання. Упереджуючи проблематику житлово-комунального господарства у цей непростий період, колектив підприємства долучився до випуску індивідуальних теплових пунктів та теплових насосів.

Усвідомлюючи важливість своєї діяльності, підприємство в короткий термін змогло побудувати нові логістичні ланцюги постачання якісних комплектуючих та відновити виробничий процес. Вже зараз, маючи складський запас котельного обладнання, включаючи транспортабельні модульні котельні – готові до експлуатації вироби при підключенні до комунікацій, ТОВ “СП “Укрінтерм“”має змогу оперативно долучитися до відновлення соціальної та житлової інфраструктури населених пунктів Київської області, а інших регіонів, що постраждали від російської військової агресії.

Контактні дані підприємства: (+380456)33-39-91, 33-39-79, 050-339-38-22, uit@ukrinterm.com.ua, https://ukrinterm.com.ua/ua/