Баварія – країна виставок

🇩🇪🇺🇦Німецько-Українська промислово-торговельна палата, за дорученням Міністерства економіки, земельного розвитку та енергетики Вільної землі Баварія та у співпраці з Messe München GmbH, інтереси якої ми представляємо в Україні, проводить інформаційний Баварсько-Український онлайн-захід «Баварія – країна виставок».
 
🗓Відбудеться у середу, 29 червня 2022 року, об 11:00 год.
 
✅Початок реєстрації — з 10:30 год., паралельно у м. Києві та Мюнхені.
 
👨🏻‍💻👩🏼‍💻Режим заходу – онлайн за допомогою сервісу для проведення онлайн-конференцій Zoom.
 
⁉️Мета заходу – ознайомити представників та керівників українських підприємств та організацій з можливостями участі у мюнхенських виставках. Таке ознайомлення дасть змогу зробити ще один крок до співпраці з європейською спільнотою, представить можливості презентації Ваших продуктів та послуг на платформі виставкового комплексу «Messe München», а відвідання виставок — це Ваш шанс для інформування про найновіші досягнення світових промислових лідерів.
 
💁🏼💁🏻‍♀️Цей захід сприятиме тіснішій співпраці для зміцнення економіки обох наших країн, особливо у цей важкий для України час. Для українських учасників буде можливість познайомитись з найпопулярнішими виставками Баварії, перспективними напрямками співпраці, дізнатися про можливості пільгової участі для українських експонентів, а також поставити питання та провести невеличкі консультації за напрямками, що цікавлять українських учасників.
 
❗У фокусі нашого заходу — всесвітньо відома виставка BAUMA 2022, на якій буде представлена будівельна техніка та будівельне устаткування з усього світу, що дуже важливо для України для відбудови її міст та інфраструктури.
 
🙋🏼‍♀️🙋🏻‍♂️Запрошуємо Вас до участі у нашому заході.
 
📍Участь для українських підприємств — безкоштовна, реєстрація — за попередньо надісланими заявками. Після надсилання нам Вашої заявки та реєстрації Вас як учасника, Ви отримаєте інтернет-лінк для участі в онлайн-заході та – якщо Вас зацікавить такий формат — ми й надалі запрошуватимемо Вас на наші онлайн-заходи, які заплановані нами ще до кінця 2022 року.