Антикризова платформа «Разом до відновлення»

     Донецька торгово-промислова палата за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні розпочинає проєкт «Антикризова платформа «Разом до відновлення».
     Програма передбачає навчальний марафон в Telegram-каналі, який поєднується з аудіо-треками, актуальними темами в форматі мікронавчання та інтерактивними зустрічами з обговореннями та обміном досвідом.

Для кого?
До проєкту можуть долучитись як ті, хто вже працює або хоче масштабувати власний бізнес, так і ті, хто тільки замислюється над відкриттям власної справи. Для охочих з усієї України!

     Під час реєстрації вам необхідно обрати один з трьох тематичних каналів:
         1. Для представників/ць бізнесу, які виробляють товари для потреб України. Програма: https://bit.ly/3N6iGdt
         2. Для бізнесу, що нещодавно створився та має намір масштабувати виробництва, насамперед через експорт. Програма: https://bit.ly/3MbqM4l
         3. Для майбутніх підприємців/ниць щодо започаткування власного бізнесу – тих, хто хоче відкрити бізнес «з нуля», маючи лише рамкове розуміння, що треба робити. Програма: https://bit.ly/3L8Hos0


Важливо!
Кожен учасник або учасниця зможе обрати один тематичний канал за умови попередньої реєстрації за посиланням: bit.ly/3MVdOru
Місце проведення: Telegram-канал (посилання або пряме запрошення буде надіслано кожному учаснику у месенджер або пошту)


Додаткову інформацію ви можете отримати, написавши у Viber або Telegram за телефонами: +380 95 550 0919, +380 50 032 4132 – Департамент з організації та супроводу ділових заходів Донецької ТПП.


     Для довідки:
         Проєкт «Антикризова платформа «Разом до відновлення» реалізує Донецька торгово-промислова палата за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
         Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
         Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.