Виставка Tech Industry 2022

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Національного стенда України у рамках галузевої виставки Tech Industry 2022, яка відбудеться 19-21 травня 2022 р. у м. Рига.

Організаторами стенду: Посольство України в Латвійській Республіці, Торгово-промислова палата України (Представництво в Латвії) та «Торговий дім Україна».

Tech Industry 2022 (http://www.techindustry.lv/ru/index.php) – найбільший у Балтії захід у сфері важкої промисловості – міжнародна виставка машинобудування, металообробки, автоматизації, електроніки, електротехніки, інструментів та нових технологій.
Учасникам Національного стенда України пропонується провести презентацію їх можливостей на ринку ЄС, а також за потребою можемо запропонувати створення виробництва сателітів у Латвії, що посилить можливості Вашої продукції на ринках Європи.

Участь у рамках Національного стенда України є безкоштовною.

Заявку на участь необхідно направити до 11 травня 2022 р. на електронну пошту info@thukraina.com, рекламну продукцію для розміщення на стенді (доставлення у м. Рига) – до 16 травня 2022 р.

Формування, посилання та отримання рекламної продукції узгоджуються у робочому порядку.

Контактна особа – Представник ТПП України у Латвії Олександр Петров, тел. +371 2719220 (WhatsApp, Viber,Telegram).


За результатами участі у виставці, «Торговий дім Україна» сприяє розвитку та зміцненню отриманих ділових контактів, а також інші послуги з виходу на ринок Європейського Союзу (адаптація товарів та послуг для ринку ЄС, сертифікація продукції та виробництва, реєстрація торгових марок та ін.)


Докладніше з діяльністю «Торгового дому Україна» Ви можете ознайомитись на нашому сайті – www.thukraina.com