Онлайн-брифінг на тему: «Логістичні питання в Україні, умови, нові правила, та альтернативні коридори для пересування товарів»

За результатами онлайн-брифінгів на тему: «Логістичні питання в Україні, умови, нові правила, та альтернативні коридори для пересування товарів», які були проведені за участі представників Міністерства економіки України, Міністерства інфраструктури України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, ТПП України отримала велику кількість запитів від учасників онлайн-конференцій щодо необхідності проведення наступного онлайн-брифінгу з представниками ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ України.

Наразі для українських підприємців харчової галузі гостро постали питання зростання цін, зміни у фітосанітарних стандартах, умов транзиту продукції тваринного походження через ЄС.

Наступний онлайн-брифінг відбудеться 26.04 о 14:00 і буде організований у співпраці з Міністерством інфраструктури України, Міністерством аграрної політики та продовольства України, Комітетом підприємців агропромислового комплексу при ТПП України, Асоціацією міжнародних автомобільних перевізників України.

Посилання на попередню реєстрацію – https://forms.gle/vj4wJCD5AjFcPT1z8

З усіх питань звертайтеся до Департаменту міжнародного співробітництва (Валерія Забашта, тел .: +380503664997, ел. пошта: ier.ucci.2020@gmail.com).