UNITED PROPERTY EXPO 2022 – КЛЮЧОВА ПОДІЯ НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ!

З 16 по 17 лютого 2022 року у Міжнародному Виставковому Центрі (Броварський проспект 15, м. Київ) пройде “United Property Expo” – найбільша виставка зарубіжної та української нерухомості. Це зручна платформа для зустрічі інвесторів, фінансових експертів, забудовників та агентств нерухомості. На заході буде підбито підсумки минулого 2021 року та висловлено прогнози розвитку ринку нерухомості на 2022 рік.

Реєструйтесь з промо-кодом UCCIFree, в рамках інформаційного партнерства, та отримайте безкоштовний квиток уже сьогодні!

РЕЄСТРАЦІЯ

Формат:

  • 10000 зарубіжних об’єктів нерухомості в одному місці
  • 80+ учасників з 20 країн світу
  • Понад 5000 відвідувачів  
  • Насичена бізнес-програма

Найкраще місце для придбання нерухомості

“United Property Expo 2022” – найкраще місце для придбання зарубіжної та української нерухомості. На вас чекають найкращі об’єкти від найбільших агенцій та забудовників з України, Туреччини, Італії, Іспанії, Кіпру, Португалії, Північного Кіпру, Чорногорії, Болгарії та Грузії. Це такі відомі гравці ринку нерухомості, як Інтергал-БудAlaiye HomeSUNNIER HOMESPROPERTY IN ALANYAHayat EstateInftourEuropean VillageTianelloDeep GayrimenkulNewTime investmentImmo ConceptGeoln.comConcorde CapitalGEOSAlbania EstateKinaci Group Construction та інші.

Інсайдерська інформація від лідерів ринку

У рамках виставки пройде дводенна конференція спеціалістів з нерухомості. На учасників конференції чекають нові дані про кредитування нерухомості, перспективи інвестицій у житлові та комерційні об’єкти, а також прогноз розвитку ринку нерухомості на 2022 рік. Ця інформація дозволить вам вигідно вкласти вільні кошти або стати володарем преміального житла зі значною знижкою.

Нерухомість на будь-який смак

Відвідавши “United Property Expo 2022”, ви зможете придбати наступні об’єкти:

  • сучасні офіси з розвиненою інфраструктурою,
  • комерційні приміщення у місцях з високою прохідністю,
  • квартири та будинки у найкращих містах Європи та світу.

“United Property Expo 2022” буде корисна не тільки покупцям нерухомості, але і забудовникам, агентствам нерухомості та девелоперам. Вони зможуть залучити клієнтів та налагодити нові бізнес-зв’язки.

Умови участі в United Property Expo 2022

Відвідування United Property Expo платне. Реєструйтесь з промо-кодом UCCIFree та отримайте безкоштовний квиток на виставку уже сьогодні! Для реєстрації переходьте за цим посиланням.
 
Організатор:
ТОВ “Юнайтед Експо”
Тел: +38 (063) 103-48-17
Email: unitedexpo.ukr@gmail.com