ОПИТУВАННЯ СЕРЕД УКРАЇНСЬКИХ КОМПАНІЙ ЩОДО СПІВПРАЦІ З ПРЕДСТАВНИКАМИ СЛОВАЦЬКОГО БІЗНЕСУ

Органами державної влади України розпочато підготовку до 5-го засідання Українсько-словацької Змішаної Комісії з питань економічного, промислового і науково-технічного співробітництва. Головою української частини Комісії призначено Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України О. В. Стефанішину, словацьку частину Комісії очолює Віце-прем’єр-міністр, міністр економіки Словаччини Ріхард Сулик.

У зв’язку із підготовкою змістовної частини економічного блоку засідання Комісії найближчим часом мають відбутися онлайн-консультації для виявлення найбільш перспективних, актуальних, а також проблемних питань українсько-словацького ділового співробітництва, до підготовки яких також була долучена і ТПП України.

 

З метою формування переліку зазначених питань, ТПП України за дорученням Офісу Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України проводить опитування серед українських компаній, що вже мають досвід або бажають налагодити співпрацю з представниками словацького бізнесу, для чого була розроблена спеціальна анкета (натисніть для заповнення Google форми).

 

Кінцевий термін заповнення анкети – 14 лютого 2022 року. Отримана інформація буде узагальнена та використана при формуванні Порядку денного засідання Комісії.

Заздалегідь дякуємо за співпрацю.

 

Контакти для зворотного зв’язку з ТПП України:

Анна Любима, ast-ier@ucci.org.uadept.ier@gmail.com, тел.: +38 095 546 65 09
Ольга Бондаренко, тел.: (044) 461 98 07 08, моб. 067 216 17 82, boi-ier@ucci.org.ua
Валерія Забашта, тел.: (044) 584 28 15, моб. 050 366 49 97, valeryz.2393@gmail.comzva-zed@ucci.org.ua.