Опитування для експортерів щодо е-черги перетину кордону

У першому півріччі 2022 року в Закарпатській області (ПП Ужгород і ПП Чоп (Тиса)) мають запрацювати пілотні проєкти електронної черги перетину кордону (е-черги) для вантажних автомобілів (Постанова КМУ № 1393 від 09.12.2021).
Запрошуємо представників експортерів відповісти на декілька важливих питань щодо перспектив функціонування е-черги. Ваша думка дуже важлива для прийняття подальших рішень!

Результати опитування буде представлено Офісу Віце-прем’єр-міністра питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, Державній прикордонній службі, Державній митній службі та іншим зацікавленим органам влади. 

Опитування організовано спільно аналітичним центром «Європа без бар’єрів» та Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) в рамках проєкту «Підтримка Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», який ІЕД реалізовує за фінансової підтримки ЄС, Міжнародного фонду «Відродження» та Atlas Network.

Аналітичну складову забезпечено у рамках проєкту “Мультикомпонентна громадська підтримка реформ у сфері інтегрованого управління кордонами”, який реалізує ГО “Європа без бар’єрів” у рамках проєкту “Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні (EU4IBM)”, який фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародним центром з розвитку міграційної політики (ICMPD). 

Заповніть анкету https://forms.gle/2scMoC7sC7MWecMd6 

Час заповнення: до 5 хв.  

Дедлайн: 4 лютого 2022 року (включно).