Відеопрезентація Європейського офісу Узбецької Республіканської товарно-сировииної біржі (UzEx)

2 лютого 2022 року відбудеться відеопрезентація Європейського офісу Узбецької Республіканської товарно-сировииної біржі (UzEx) «Збільшення експортно-імпортних можливостей українських компаній в азіатському регіоні через співробітництво з UzEx».

 

В рамках заходу представники Європейського офісу UzEx:

 

  • поінформують учасників про основні принципи, специфіку та переваги роботи на біржі UzEx, а також про основні товарні позиції біржової торгівлі, що користуються найбільшим попитом (зокрема олія, кукурудза, пшениця, поліетилен, сірка, технічні олії, газолін піролізний тощо);
  • ознайомлять їх із системою виставково-ярмаркової онлайн-торгівлі товарами та послугами, В2В моделями електронної комерції, що дозволяють продавати товар на умовах 100% передоплати та багато іншого.

 

Представникам українських компаній також буде презентовано проект «Uzbekistan4U» як унікальну можливість отримати доступ для участі у системі державних тендерних закупівель Узбекистану. Даний проект реалізується за підтримки «Торгового дому Україна» і є практично єдиним у Європі, що надає комплекс навчальних послуг з участі в тендерних закупівлях.

 

До участі у відеопрезентації запрошуються українські компанії, зацікавлені у нарощуванні експорту/імпорту товарів.

 

Вебінар відбудеться на платформі ZOOM 2 лютого 2022 року, з 11.00 до 12.30, участь у заході безкоштовна. Посилання для підключення буде відправлене всім зареєстрованим учасникам напередодні події. Робоча мова проведення відеопрезентації – російська.

 

РЕЄСТРАЦІЯ

 

Контактні особи в ТПП України:

Ольга Бондаренко (+38 044 461 98 08, м. 067 216 17 82, boi-ier@ucci.org.ua)

Валерія Забашта (+38 044 461 98 08, м. 050 366 49 97, zva-zed@ucci.org.ua).