Торговельна Місія в рамках наступної меблевої виставки: “ISTANBUL FURNITURE FAIR 2022”

 https://www.istanbulfurniturefair.com/

 

Дати виставки: 25-30 січня 2022 року

Дати проведення торговельної місії: 24-27 січня 2022

 

 

Як відомо, протягом останніх років Уряд Турецької Республіки спільно зі спілками експортерів традиційно в рамках деяких виставкових заходів проводять програми Торгівельних Місій.

 

Програма Торговельної Місії передбачає проведення двосторонніх зустрічей з турецькими виробниками/експортерами відповідної продукції (згідно пункту 8 заповненої анкети) та відвідування виставки за кошти організаторів.

 

Програма проведення Торгівельної Місії розрахована  на 4 дні, а саме :

 

  1. день – прибуття до Туреччини, поселення у готелі
  2. день – проведення двосторонніх зустрічей з турецькими підприємцями
  3. день – відвідування виставки
  4. день – повернення до України

 

Так, витрати на проживання у готелі, сніданок забезпечує турецька сторона, витрати на дорогу (переліт Україна-Туреччина-Україна) оплачуються безпосередньо представниками українських компаній, що прибудуть до Туреччини.

 

Для участі у зазначеній Програмі представникам українських компаній достатньо заповнити в електронному вигляді Анкету (див. додаток) та надіслати її до вказаної дати на адресу нашого Офісу.

 

Звертаємо особливу увагу на те, що всі поля Анкети мають бути заповненими. Остаточне рішення щодо включення українських представників підприємств до складу торговельної місії з покриттям витрат по перебуванню в Туреччині приймає турецька сторона.

 

Важлива інформація для компаній, які братимуть участь у  програмі:

 

            До участі у програмі запрошується представники підприємств України бажано зі знанням англійської мови (німецької чи французької), вповноважених ухвалювати рішення щодо операцій із закупівлі/імпорту товарів.

 

            Від кожної країни передбачено ліміт до участі, а саме  5 підприємств по 1 одному представнику від фірми. Заяви на участь не приймаються від кандидатів, які приймали участь  у Торгівельних Місіях раніше.

 

Важливо уникнення відмов щодо участі у програмі торговельної місії після подання анкети до нашого Офісу.

 

Звертаємо увагу, що у випадках, коли буде зареєстровано недостатньо іноземних учасників, програма Торгівельної місіє може буде скасована. Виходячи з цього, викуп авіаквитків просимо здійснювати лише після отримання  схвалення Вашого звернення на участь з боку організаторів.

 

Окремо повідомляємо, що деякі авіакомпанії мають свої власні правила перельоту, пов’язані з COVID-19. З правилами турецьких авіаліній можна ознайомитися за наступним посиланням: https://www.turkishairlines.com/en-int/announcements/coronavirus-outbreak/travel-restrictions/index.html

 

 

 

ПЕРЕЛІК

найближчих виставкових заходів у Туреччині,

 в рамках яких буде організовано

Програми Торгівельних Місій

 

                         

Назва виставки, тематика,

сайт організаторів

Дата та місто проведення виставки

Дата проведення Програми Торгівельної Місії

Останній термін подачі заповнених анкет до Офісу Торгового Радника

 

1

 

“ISTANBUL FURNITURE FAIR”-

міжнародна меблева виставка

(https://www.istanbulfurniturefair.com/)

 

25-30 січня

2022р.

 

м. Стамбул

 

 

24-27 січня

2022р.

 

17 грудня

2021р.