Перелік оголошених аукціонів в електронній торговій системі ProZoro.

  1. Приватизація на Полтавщині: оголошено онлайн-аукціон з приватизації об’єкта незавершеного будівництва, загальною площею 153,2 м2 у с. Каплинці

     Регіональне відділення ФДМУ по Полтавській та Сумській областях оголошує про проведення онлайн-аукціону з приватизації об’єкт незавершеного будівництва будинку оператора ГРС літ.”А1,а”, сарай літ. “Б”, вбиральня літ. “В”, загальною площею 153,2  м2 в с. Каплинці Лубенського району (стара назва – Пирятинського району)  Полтавської області.
     Зазначений актив розташований за адресою: Полтавська обл., Лубенський р-н (стара назва – Пирятинський р-н), с. Каплинці, вул. Гагаріна, 19А  та перебуває на балансі ПрАТ «Каплинцівське» (код за ЄДРПОУ 05529308).

      Стартова ціна об’єкту приватизації– 11 239,92 грн.
      Онлайн-аукціон без умов з продажу об’єкта відбудеться 21 січня 2022 року, прийом заявок для участі в аукціоні триватиме до 20  січня  2022 року.

      Детальна інформація про об’єкт:
          на сайті:
https://privatization.gov.ua/product/ob-yekt-nezavershenogo-budivnytstva-budynok-operatora-grs-lit-a1-a-saraj-lit-b-vbyralnya-lit-v/            
      Для участі в аукціоні необхідно зареєструватись на будь-якому із підключених до системи  Прозорро.Продажі майданчиків.
      Детальна інформація про електронні майданчики:
https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2  1. Приватизація на Полтавщині: оголошено онлайн-аукціон з приватизації групи інвентарних об’єктів  площею 239,7 м2 у м. Гадяч

      Регіональне відділення ФДМУ по Полтавській та Сумській областях оголошує про проведення онлайн-аукціону з приватизації групи інвентарних об’єктів загальною площею 239,7 м2 у м. Гадяч Миргородського району (стара назва – Гадяцького району) Полтавської області.
      Об’єкт приватизації складається з групи інвентарних об’єктів у складі: частина нежитлової будівлі А-1; А-2, площею 170,2 кв. м. та сарай, Б-1, площею 69,5 кв. м.
      Зазначені активи розташовані за адресою: Полтавська обл., Миргородський р-н (стара назва – Гадяцький р-н),  м. Гадяч, вул. Героїв Майдану (до перейменування – Леніна), 48, що знаходяться на балансі Головного управління статистики у Полтавській області (код ЄДРПОУ 02361892).

      Стартова ціна об’єкту приватизації – 659 400,00  грн.
      Онлайн-аукціон відбудеться  20 січня 2022 року, прийом заявок для участі в аукціоні триватиме  до 19 січня 2022 року.

      Детальна інформація про об’єкт:
          на сайті:
https://privatization.gov.ua/product/grupa-inventarnyh-ob-yektiv-u-skladi-chastyna-nezhytlovoyi-budivli-a-1-a-2-ploshheyu-170-2-kv-m-ta-saraj-b-1-ploshheyu-69-5-kv-m/

      Для участі в аукціоні необхідно зареєструватись на будь-якому із підключених до системи  Прозорро.Продажі майданчиків.
      Детальна інформація про електронні майданчики:
https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2


  1. Приватизація на Полтавщині: оголошено онлайн-аукціон з приватизації групи інвентарних об’єктів у складі, загальною площею 247,4 кв.м

      Регіональне відділення ФДМУ по Полтавській та Сумській областях оголошує про проведення онлайн-аукціону з приватизації групи інвентарних об’єктів у складі, загальною площею 247,4 кв.м у с. Вергуни, Хорольського р-ну, Полтавської області.
      Об’єкт приватизації складається з групи інвентарних об’єктів у складі: будівля колишнього будинку ветеранів, Літ.«А-1,а,а1», загальною площею 192,5 кв.м; кухня, Літ.«Б-1», загальною площею 37,8 кв.м; сарай, Літ.«В-1», загальною площею 8,6 кв.м; погріб, Літ.«Г», загальною площею 8,5 кв.м; колодязь № 1.
      Зазначені активи розташовані за адресою: Полтавська обл., Хорольський р-н, с. Вергуни, вул. Рибальська, 29а, та перебувають на балансі Сільськогосподарського виробничого кооперативу «Перемога» (код ЄДРПОУ 05423113).

      Стартова ціна об’єкту приватизації –  148 970,00  гривень.
      Онлайн-аукціон з умовами з продажу об’єкта відбудеться 21 січня 2022 року, прийом заявок для участі в аукціоні триватиме до 20 січня  2022 року.

      Детальна інформація про об’єкт:
          на сайті:
https://privatization.gov.ua/product/grupa-inventarnyh-ob-yektiv-u-skladi-budivlya-kolyshnogo-budynku-veteraniv-lit-a-1-a-a1-zagalnoyu-ploshheyu-192-5-kv-m-kuhnya-lit-b-1-zagalnoyu-ploshheyu-37-8-kv-m-saraj-lit-v-1-zagalnoyu-ploshhe/

      Для участі в аукціоні необхідно зареєструватись на будь-якому із підключених до системи  Прозорро.Продажі майданчиків.
      Детальна інформація про електронні майданчики:
https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2