Полтавська торгово-промислова палата продовжує зміцнення уже наяних ділових зв’язків та налагодженню нових

20.12.2021 року у присутності вельмишановного представництва професорсько-викладацького складу Полтавського державного аграрного університету та студентів кафедри економіки та міжнародних економічних відносин підписали Меморандум про співробітництво ректор Полтавського державного університету Валентина Аранчій та президент Полтавської торгово-промислової палати Володимир Борисенко.

Валентина Іванівна наголосила про важливість співпраці з Полтавською ТПП та її членами з багатьох напрямків спільної діяльності та одним з пріоритетів – організація та забезпечення проходження на безоплатній основі практик здобувачами вищої освіти університету.

Володимир Анатолійович подякував університету за багаторічну співпрацю, як члена палати колектив, та особисту участь в роботі Комітету підприємців агропродовольчої сфери при Полтавській ТПП ректора університету Валентину Аранчій. Важливість підтримки агрокомплексу, освітньої діяльності та співпраця в міжнародних економічних відносинах, дійсно, є пріоритетними напрямками діяльності.

Приємно відзначити, що Полтавський державний аграрний університет, має добру базу для отримання гарної освіти та всебічного розвитку, тому і 80 % випускників отримують перше робоче місце ще під час навчання.

Сторони обговорили спільні можливості у проведенні різнопланових заходів та спільних проєктів.