Міжнародний експортний форум 2021: Нові перспективи та діджиталізація для розвитку експорту

📢Запрошуємо до участі українські експортоорієнтовані підприємства, організації підтримки бізнесу, бізнес-об’єднання, представників регіональної та місцевої влади взяти участь у роботі Міжнародного експортного форуму 2021: Нові перспективи та діджиталізація для розвитку експорту, який відбудеться 16 грудня 2021 в режимі ОНЛАЙН.
 
❗Форум вже по праву вважається сталою платформою для ефективного діалогу бізнесу та влади. Зважаючи на зміни в веденні бізнесу, моделі організації перемовин між національними та міжнародними компаніями, які відбуваються внаслідок пандемії COVID-19, цьогорічний захід буде присвячено обговоренню та презентації діджитал механізмів підтримки експорту та новим змінам в тенденціях ведення експортних операцій.
 
💙💛Організаторами цьогорічного заходу стали Торгово-промислова палата України, Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», GIZ Ukraine, Міністерство цифрової трансформації України, національний проєкт розвитку підприємництва Дія.Бізнес і Дія. Бізнес. Експорт та Офіс розвитку підприємництва та експорту.
 
⁉️Формат форуму передбачає насичену програму, присвячену національній стратегії розвитку експорту, новим механізмам підтримки національних експортерів та проектам і програмам від державних та бізнес організацій, які працюють в Україні.
 
⭕Ми піклуємось про Вашу безпеку, саме через це цьогорічний захід носитиме формат, який надасть можливість залучити всіх охочих учасників – представників бізнес спільноти, до роботи форуму в режимі «Онлайн».
 
📌УЧАСТЬ В ЗАХОДІ БЕЗКОШТОВНА за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://forms.gle/BCjLtZsheDZa4kw28
 
✅Реєстрація відкрита до 15.12.2021 року (включно).
Програма форуму⬇️
 
📲Акредитація ЗМІ: press@ucci.org.ua / soo-ird@ucci.org.ua
Додаткова інформація за тел.: +38 (044) 461 98 17