Перше в Україні алкогольне морозиво для дорослих на молочній основі компанії ТОВ «Віталфуд»

Компанія ТОВ «Віталфуд» відома споживачам з 2017-го року. На ринку представлена справжнім та корисним морозивом ТМ “Vital” та першим в Україні алкогольним морозивом для дорослих на молочній основі, напівфабрикатами ТМ «Scandal» і «Good Chef» (натуральні інгрідієнти, швидке заморожування, гарантія якості).

Виробничі потужності, на яких виготовляється продукція, знаходяться у самому серці Полтавщини, оснащені новітнім італійським обладнанням. Полтавська Торгово-Промислова Палата вдячна за співпрацю та партнерство з такою сучасною компанією, продукція якої представлена в торгових мережах України.

Співзасновник компанії Олег Кольцов презентував діяльність компанії. Підкупляє менеджмент керівників, які з особливою любов’ю підходять до справи, до кожного споживача. Президент Полтавської ТПП Володимир Борисенко подякував керівництву за співпрацю, ознайомився з продукцією компанії, виокреслив подальші шляхи партнерства.

Полтавська торгово-промислова палата завжди готова підтримати імідж сучасного та прогресивного бізнесу і пошуку нових ринків збуту для партнерів.