ДІЛОВИЙ ВІЗИТ ДО ЄГИПТУ

   ТПП України запрошує Вас приєднатись до Бізнес місії до Єгипту.

Протягом перебування в Єгипті члени бізнесової делегації візьмуть участь в українсько-єгипетському бізнес-форумі, матимуть ряд ділових зустрічей з представниками ритейлу, та відвідають виставку «Food Africa 2021».

Співорганізаторами заходу виступають ТПП України, Федерація палат Єгипту,  Посольство України в Єгипті та Посольство Єгипту в Україні, Єгипетська бізнес асоціації, а також Українсько-єгипетська ділова рада.

Програмою візиту передбачено заходи в  м. Каїр, участь у засіданні спільної українсько-єгипетської Ділової ради, В2В зустрічі з представниками ділових кіл Єгипту. Крім того, учасникам буде запропонована культурна програма.

Участь у бізнес-місії дозволить представникам українського бізнесу встановити прямі ділові контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки, отримати актуальну інформацію про ситуацію на цікавому для них ринку.

Місце проведення основних заходів в рамках візиту буде повідомлено згодом.

Вартість участі – 1560$.  Принагідно інформуємо, що у вартість включено:

 •  авіа переліт Київ-Каїр-Київ
  ●    внутрішні трансфери (а/п – готель- а/п., трансфери протягом робочих днів)
  ●    проживання
  ●    ділова програма
  ●    двосторонній бізнес форум
  ●    організація В2В
  ●    екскурсії  
  ●    медична страховка

 

РЕЄСТРАЦІЯ

 

Щодо детальної інформації, умов та вартості участі прохання звертатися до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України, контактні особи:

Анна Любима (ast-ier@ucci.org.ua, dept.ier@gmail.com, тел.: +38 095 546 65 09) , Валерія Забашта (т. +38 050 366 4997, zva-zed@ucci.org.ua).