«Україна в моїм серці назавжди!»

Нещодавно радником на громадських засадах Полтавської ТПП призначена в Італії Тамара Позднякова, Президент Асоціації «Україна Плюс» (Італія, місто Ераклея Маре), голова громадської організації «Lа Rondine APS» (громадська організація соціальних промоцій «Ластівка» в Північній Італії). Так багато вже спільно з пані Тамарою зроблено для промоції полтавського краю у Північній Італії. Та пані Тамара не зупиняється, її енергія направлена на нові проєкти. Життєво кредо Тамари Олексіївни, бувши громадянкою Італії полягає в наступному – «Роби Україну там, де ти є».

Щирі слова вдячності за співпрацю з Полтавською ТПП передали від президента Палати Володимира Борисенко. Саме з його ініціативи ПТПП підтримує різнопланові соціальні проєкти, якими опікується Комітет з розвитку туризму, культури та інновацій при Полтавській ТПП. Через високу культуру, співпрацю з Посольствами держав у нашій країні та Посольств України в інших державах, вдало складається експорт та імпорт полтавських виробників.

Вітання з полтавського краю нашим краянам линули від знакових талановитих митців Полтавщини – Марійки Бойко, поетеси, журналіста, громадського діяча, заслуженого діяча мистецтв України, Кавалера Ордену княгині Ольги III ступеню та Наталії Май, заслуженої артистки України, керівника творчого центру Н. Май Полтавського міського будинку культури, директора благодійного фонду сприяння розвитку культури та підтримки обдарованих дітей та молоді «Горлиця», директорки Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів естрадної пісні, волонтерки, авторки хіта «Мамина сорочка».

Особливо після презентації кліпу «Героям Слава», на слова Марії Бойко, музика Андрія Козачка у виконанні Національної капели бандуристів України ім. Г. Майбороди презентувати творчість Марії вже не потрібно було. Проникливо до сліз. Як журналіст, Марія пообіцяла про добрі справи наших закордонних краянок зробити серію матеріалів (Чекаємо з нетерпінням).

«Мамина сорочка», авторська пісня Наталії Май об’єднала всю українську діаспору вже давно. Навіть наші учасниці не знали, що авторка пісні з Полтавщини, хоч її всі знають напам’ять, і в цьогорічних заходах з Посольствами України до 30-ї річниці незалежності України наші українські діаспори її виконували. З пані Наталією виговорилися про нові шляхи співпраці та допомогу з її сторони музичним матеріалом.

Порадували учасників зустрічі й учні 11 класу ліцею №6-ї Полтавської міської ради та його заступник директора Ольга Біліцька. З любов’ю презентовано роботу ліцею та вітання від успішного навчального закладу, який мріє укласти партнерську угоду про закордонну співпрацю.

Майстер-клас з української мови, декламування поезії Ліни Костенко від Миколи Івановича Степаненка – педагога, доктора філологічних наук, професора, академіка Академії наук вищої освіти України, заслуженого діяча науки та техніки України, члена Національної спілки журналістів України, члена Національної спілки письменників України, подарунок для всіх панянок заходу. «Полтавки, завжди вирізнялись чимось незабутим, із жіночих вуст тримається Україна у світі…» наголосив Микола Степаненко. Як зазначили наші гості, із трепетом у глибині душі слухали вітання пана Миколи. «Українська мова – це круто. Ми українці, і крапка» зазначили закордонні гості заходу.

Голова Комітету з питань туризму культури та інновацій при Полтавській ТПП Валентина Вождаєнко, подякувати усім часникам заходу та своїм колегам, які допомагали у його підготовці.

Пам’ятаймо, нас усіх об’єднує святе й вічне місце нашої держави Україна – Полтавщина!