ДІЛОВИЙ ВІЗИТ ДО ТАДЖИКИСТАНУ

26-27 жовтня 2021 року Торгово-промислова палата України планує організацію візиту представників ділових кіл України до Республіки Таджикистан для проведення засідання Українсько-Таджицької ділової ради та бізнес-форуму за участю українських та таджицьких підприємців.
 
Цей захід проводиться в рамках шостого засідання Українсько-Таджицької Міжурядової комісії з питань економічного співробітництва.
 
Наразі ТПП України разом зі своїми таджицькими партнерами опрацьовує програму візиту, яка буде надіслана вам після остаточного узгодження сторонами.
 
Таджицька сторона була б готова, зокрема, розглянути пропозиції щодо інвестиційної співпраці у контексті реалізації можливих двосторонніх проектів у найбільш перспективних галузях економіки обох держав. При цьому найбільший інтерес для таджицької сторони становить розвиток двосторонньої співпраці у галузі гідроенергетики, АПК, фармацевтики, транспорту, хімії та ін.
 
Вартість участі у бізнес місії попередньо складає – 1370 дол. США.
 
Запрошуємо вас взяти участь в бізнес місії та в разі зацікавленості взяти участь у зазначеному візиті просимо інформувати ТПП України за  телефонами:

(044) 461-98-07, (044) 461-98-08, Департамент міжнародного співробітнитцва.
 
Контактні особи: Олена Мацієвська (mem-ier@ucci.org.ua), Валерія Забашта (zva-zed@ucci.org.ua).