Фестиваль моди «Autumnfest» у Полтаві!

   Фестиваль моди «Autumnfest» у Полтаві, який відбувся resto club “Podium” першої неділі жовтня, в черговий раз переконав, що саме модні покази, це – шляхетний мистецький проєкт.
   “Мода проходить, стиль залишається”, говорила знаменита Коко Шанель. Саме такий принцип для вихованців Fashion center “Age of Beauty” використовує його директорка-Ольга Агеева.
Полтавська Торгово-Промислова Палата співпрацює у проведенні заходів міжнародного рівня з вихованцями центру (м. Горішні Плавні та Батумі (Грузія).
   Цього разу президенту Полтавської ТПП Владимир Борисенко та голові Комітету з питань туризму, культури та інновацій при ПТПП Валентині Вождаєнко випала нагода працювати у журі конкурсу разом з високопрофесійними колегами.
   Визначити фаворитів виявилося надзвичайно складно. Учасники заходу достойно працювали і як завжди, презентована колекція вечірніх суконь від партнерів свята торгової марки “Diva dresses”, вразила своєю неповторною красою.
   По завершенню конкурсу голова журі- президент Полтавської ТПП Володимир Борисенко та Марина Дмитрієва- бізнес леді, засновниця підприємства “Системи автоматизації майбутнього, премії “Перлина” у м. Полтава вручили основні нагороди.
   Полтавська Торгово-Промислова Палата дякує за співпрацю і подароване свято пані Ольга Агеева, та як зазначив Володимир Борисенко- наступний рік, за нашої підтримки, доповниться ще одним міжнародним спільним проєктом з промоцією полтавського регіону та підтримки підприємців текстильно-швейного виробництва та індустрії моди.