Перелік оголошених аукціонів в електронній торговій системі ProZoro.

  1. Приватизація на Полтавщині: оголошено онлайн-аукціон з приватизації об’єкта незавершеного будівництва, загальною площею 153,2 м2

   Регіональне відділення ФДМУ по Полтавській та Сумській областях оголошує про проведення онлайн-аукціону з приватизації об’єкт незавершеного будівництва будинку оператора ГРС літ.”А1,а”, сарай літ. “Б”, вбиральня літ. “В”, загальною площею 153,2  м2 в с. Каплинці Пирятинського району  Полтавської області.
   Зазначений актив розташований за адресою: Полтавська обл., Пирятинський р-н., с. Каплинці, вул. Гагаріна, 19А  та перебуває на балансі ПрАТ «Каплинцівське» (код за ЄДРПОУ 05529308).

      Стартова ціна об’єкту приватизації– 11 239,92 грн.
      Онлайн-аукціон без умов з продажу об’єкта відбудеться 13 жовтня 2021 року, прийом заявок для участі в аукціоні триватиме до 12 жовтня  2021 року.

Детальна інформація про об’єкт:
   на сайті:
https://privatization.gov.ua/product/ob-yekt-nezavershenogo-budivnytstva-budynok-operatora-grs-lit-a1-a-saraj-lit-b-vbyralnya-lit-v/           

  1. Приватизація на Полтавщині: оголошено онлайн-аукціон з приватизації частини адміністративної будівлі, загальною площею 99,4 кв.м.

   Регіональне відділення ФДМУ по Полтавській та Сумській областях оголошує про проведення онлайн-аукціону з приватизації частини адміністративної будівлі, загальною площею 99,4  м2 у смт Чутове, Чутівського р-ну,  Полтавської області.
   Зазначений актив розташований за адресою: Полтавська обл., Чутівський р-н,  смт. Чутове, пров. Центральний, 4 та перебуває на балансі Головного управління статистики у Полтавській області (код ЄДРПОУ 02361892).

      Стартова ціна об’єкту приватизації – 271 900,00 грн.
      Онлайн-аукціон з  умовами з продажу об’єкта відбудеться 13 жовтня 2021 року, прийом заявок для участі в аукціоні триватиме до 12 жовтня  2021 року.

Детальна інформація про об’єкт:
   на сайті:
https://privatization.gov.ua/product/chastyna-administratyvnoyi-budivli-zagalnoyu-ploshheyu-99-4-kv-m/

  1. Приватизація на Полтавщині: оголошено онлайн-аукціон з приватизації групи інвентарних об’єктів у складі, загальною площею 247,4 кв. м у с. Вергуни, Хорольського р-ну, Полтавської області.

   Регіональне відділення ФДМУ по Полтавській та Сумській областях оголошує про проведення онлайн-аукціону з приватизації групи інвентарних об’єктів у складі, загальною площею 247,4 кв. м у с. Вергуни,  Хорольського р-ну, Полтавської області.
   Об’єкт приватизації складається з групи інвентарних об’єктів у складі: будівля колишнього будинку ветеранів, Літ.«А-1,а,а1», загальною площею 192,5 кв. м; кухня, Літ.«Б-1», загальною площею 37,8 кв. м; сарай, Літ.«В-1», загальною площею 8,6 кв. м; погріб, Літ.«Г», загальною площею 8,5 кв. м; колодязь № 1.
   Зазначені активи розташовані за адресою: Полтавська обл., Хорольський р-н, с. Вергуни, вул. Рибальська, 29а., та перебуває на балансі Сільськогосподарського виробничого кооперативу «Перемога» (код ЄДРПОУ 05423113).

      Стартова ціна об’єкту приватизації – 148 970,00 гривень гривень.
      Онлайн-аукціон з умовами з продажу об’єкта відбудеться 13 жовтня 2021 року, прийом заявок для участі в аукціоні триватиме до 12 жовтня  2021 року.

Детальна інформація про об’єкт:
   на сайті:
https://privatization.gov.ua/product/grupa-inventarnyh-ob-yektiv-u-skladi-budivlya-kolyshnogo-budynku-veteraniv-lit-a-1-a-a1-zagalnoyu-ploshheyu-192-5-kv-m-kuhnya-lit-b-1-zagalnoyu-ploshheyu-37-8-kv-m-saraj-lit-v-1-zagalnoyu-ploshhe/

Для участі в аукціоні необхідно зареєструватись на будь-якому із підключених до системи  Прозорро.Продажі майданчиків. Детальна інформація про електронні майданчики: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2