Запрошуємо вас на зустріч: «Україна-Італія, нові перспективи для двостороннього співробітництва в агросфері та харчовій галузі»

       8 жовтня о 09:45 в ТПП України відбудеться візит італійської делегації на чолі з членами ассоціації Confindustria Italia.

   З метою сприяння подальшому розвитку українсько-італійських відносин зокрема у агросекторі, запрошуємо вас на зустріч: «Україна-Італія, нові перспективи для двостороннього співробітництва в агросфері та харчовій галузі» за участі Confindustria Ucraina, посольства Італії в Україні, MIA Agro, а також ділових кіл України та Італії.

       Метою зустрічі є знайомство українських компаній – представників агропромислового комплексу з італійськими асоціаціями для обговорення перспектив та можливостей виведення української продукції на європейський ринок. Наразі італійська сторона висловила зацікавленість в імпорті української продукції для італійського агропромислового комплексу.

   Тривалість зустрічі: 09:45 – 12:00. Місце проведення:(вул. Велика Житомирська, 33, ТПП України, 4-й поверх, 401 к.). Також буде запроваджено онлайн трансляцію, посилання на підключення ви отримаєте після реєстрації.

   Реєстрація на зустріч – https://forms.gle/x1x8P23RVFwQGs1K6.

   Мова зустрічі-англійська.

   Контактна особа в ТПП України – Забашта Валерія zva-zed@ucci.org.ua, 0503664997.