Круглий стіл – обговорення інфраструктури підтримки ММСП Полтавської області

Запрошуємо до участі у засіданні Круглого столу, присвяченого обговоренню регіональної інфраструктури підтримки середніх, малих та мікропідприємств Полтавської області в умовах пандемії COVID-19.
Зустріч відбудеться у форматі онлайн, 20 серпня 2021р. на платформі Zoom в рамках роботи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІК Харкова та Дніпра, мета діяльності яких – надання консультаційної та інформаційної підтримки під час кризи та її економічної складової мікро-, малим і середнім підприємствам (ММСП) Харківської, Дніпропетровської, Полтавської, Запорізької, Кіровоградської, Черкаської та контрольованих урядом частин Луганської та Донецької областей.
COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ розпочали свою роботу в лютому 2021 року в рамках проєкту «EU4Business: Конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується ЄС та урядом Німеччини і реалізується GIZ, і по вересень 2021 року надаватимуть практичну підтримку ММСП з різних регіонів України та сфер економіки задля подолання економічної кризи, викликаної пандемією COVID-19, та допомагатимуть покращити перспективи їх розвитку.
Акцент зроблений, насамперед, на залучення ММСП до інформування, діагностики, навчання, індивідуального та групового консультування, створення інформаційно-освітніх продуктів.
Особлива увага приділяється інструментам, які допомагають раціональніше будувати бізнес-процеси, підвищувати чутливість управління, фінансового аналізу, запроваджувати програмні продукти та IT, реагувати на актуальні ризики взаємодії з контрагентами, детальніше застосовувати можливості щодо розвитку каналів продаж, участі у держзакупівлях, виходу на нові експортні ринки, оптимізувати маркетингову, HR-складову роботи, ощадливо використовувати ресурси, зменшити навантаження на навколишнє середовище, а також інформуванню ММСП щодо інструментів державної та іншої підтримки в умовах пандемії COVID-19.
Активності COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІК Харкова та Дніпра здійснюються у тісній співпраці з Полтавською торгово-промисловою палатою, органами місцевої влади, державними органами та інституціями-учасниками регіональної інфраструктури підтримки та сервісу для бізнесу, бізнес асоціаціями, галузевими експертами, ЗМІ Полтавщини.
Участь у онлайн засіданні є безкоштовною за умови попередньої реєстрації посиланням: https://forms.gle/fkgth7KyraChnGMh6
Зі всіх організаційних питань щодо майбутньої зустрічі прохання контактувати з начальником відділу інновацій та розвитку Полтавської торгово-промислової палати Валентиною Вождаєнко за тел.: (066) 627-30-50, e-mail: rozvytok@tppl.pl.ua