Перемовини, обмін досвідом, заплановані зустрічі продовжуються…

    4 серпня 2021 року відбулася зустріч президента Полтавської Торгово-Промислової Палати Володимира Борисенко, радника Вячеслав Макеєва з Послом України в Республіці Кіпр Русланом Німчинським.

    У ході зустрічі обговорили низку актуальних питань та обмінялися перспективними напрямками співпраці.
    Посол України в Республіці Кіпр Руслан Німчинський акцентував увагу в питанні розвитку туристичної галузі нашого регіону, туристично-рекреаційна складова якого, має всі підстави приймати туристів із Кіпру. Саме цей напрямок роботи повинен стати одним із ефективних та дієвих інструментів виходу країни і полтавського регіону на вищий рівень економічного росту та промоції Полтавщини.
    Одним із пріоритетних напрямків роботи Посольства України в Республіці Кіпр, є питання просування товарів та послуг на Кіпр.
    Посол України в Республіці Кіпр Руслан Німчинський порушив питання співпраці обміну студентами вищих навчальних закладів з нашим регіоном.

Полтавська ТПП вдячна Посольству України в Республіці Кіпр за теплу зустріч та спільну зацікавленість в обговоренні низки питань, важливих для покращення економічної ситуації та інвестиційної привабливості нашого регіону.