Підписаний Меморандум про співпрацю між Полтавською Торгово-Промисловою Палатою та компанією HOLDING GPOUP Investment & Management LTD

   Плануючи закордонні відрядження президент Полтавської ТПП Володимир Борисенко завжди складає щільний графік роботи. Не виняток, і поїздка до Республіки Кіпр – забезпечити максимальну користь від ділових зустрічей для полтавського регіону, серйозна передумова планування відрядження.


   Саме у місті Пафосо 3 серпня 2021 року підписаний Меморандум про співпрацю між Полтавською Торгово-Промисловою Палатою в особі президента ПТПП Володимира Борисенка та компанією HOLDING GPOUP Investment & Management LTD в особі президента Володимира Спірина.

   Меморандумом передбачено здійснювати співробітництво та розвивати підприємництво на основі взаємної вигоди і доброї волі з дотриманням норм міжнародного співробітництва.
   Важливими та взаємовигідними є наступні пункти угоди:
      – сприяти зміцненню сформованих і встановленню нових зв’язків між підприємствами полтавського регіону та Кіпру;
      – сприяти створенню і забезпеченні розробці та інвестуванню спільних проектів.

   Для взаємовигідного співробітництва компанія надає низку юридичних послуг для підприємців, що важливо і для нас. Так, полтавським підприємцям в подальшому при плануванні та забезпеченні енергоефективних заходів, можна скористатися практичною допомогою BETOP – на міжнародному ринку має успішний досвід роботи з будівництва сонячних станцій. Для підприємців Полтавщини здешевлення електроенергії в подальшому є пріоритетними заходами і такий досвід роботи є важливим.

   Меморандум розширить можливість співпраці полтавських підприємців з Республікою Кіпр.