Президент Полтавської Торгово-Промислової Палати Володимир Борисенко у рамках робочого візиту до Республіки Кіпр, зустрілися з мером міста Пафосо Phedonas Phedonas.

Президент Полтавської Торгово-Промислової Палати Володимир Борисенко, радник Вячеслав Макеєв, представники бізнесу нерухомості Кременчука, у рамках робочого візиту до Республіки Кіпр, зустрілися з мером міста Пафосо Phedonas Phedonas.

Пафос – місто, розташоване на південному заході Кіпру, багате історичною та культурною спадщиною, у т.ч. світовими об’єктами загальної спадщини ЮНЕСКО, розвиненою туристичною інфраструктурою.

Звичайно, першочергові питання розвитку туристичної галузі, одне із головних питань, які цікаві для мера міста та його команди. Без перебільшення, основне наповнення бюджету міста забезпечується за рахунок розвитку високоякісної туристичної галузі, тому тут чекають туриста з нашого регіону. Відкриття аеропорту в Полтаві – однозначно цікаве питання для мерії міста та Кіпру. Для Полтавщини – духовної оази, яку слід розвивати, це питання є також пріоритетним, тому обмін досвідом та така комунікація вкрай важлива. Мером міста порушені питання співпраці в галузях інформаційно – комунікаційних технологій та інвестиційній діяльності, особливо в сфері нерухомості. Обговорювалося питання і щодо можливого партнерства міст – побратимів. Такий діалог, який представляє інтереси ділових кіл нашої області, є дієвим комунікативним інструментом.

Поглиблення зв’язків з міжнародними організаціями для стратегії розвитку Полтавської ТПП та бізнесу полтавського регіону, є вкрай важливим пріоритетом у своїй діяльності.