ПІДТРИМУЄМО БІЗНЕС НА ПОЛТАВЩИНІ .

01.07.2021 РОКУ В РАМКАХ ДІЛОВОГО ВІЗИТУ ДО ПОЛТАВЩИНИ ПРЕЗИДЕНТА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ УКРАЇНИ ГЕННАДІЯ ЧИЖИКОВА ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ПРЕЗИДЕНТА ПОЛТАВСЬКОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ ВОЛОДИМИРА БОРИСЕНКО ТА РАДНИКА ПТПП ВЯЧЕСЛАВА МАКЕЭВА З ГОЛОВОЮ ПОЛТАВСЬКОЇ ОДА ОЛЕГОМ СИНЄГУБОВИМ.

ЗАЗНАЧИМО, ЩО ПОЛТАВЩИНА ПОСІДАЄ 3 МІСЦЕ В УКРАЇНІ ЗА ОБСЯГОМ ПРЯМИХ ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТИЦІЙ ТА ВХОДИТЬ ДО П’ЯТІРКИ ГОЛОВНИХ ОБЛАСТЕЙ-ЕКСПОРТЕРІВ МІНЕРАЛЬНОЇ ПРОДУКЦІЇ ТА АГРОСИРОВИНИ.

ПОЛТАВСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА ГРАЄ ЗНАЧНУ РОЛЬ У ПІДТРИМКУ МІСЦЕВИХ ПІДПРИЄМСТВ. ТОМУ ОДНЕ З НАГАЛЬНИХ ПИТАНЬ, ЯКЕ БУЛО ПОРУШЕНЕ ПРЕЗИДЕНТОМ ПТПП ВОЛОДИМИРОМ БОРИСЕНКО – ЦЕ РОЗМІЩЕННЯ ОФІСУ В ЦЕНТРІ МІСТА, ЯКЕ ПІДТРИМУЄ І СХВАЛЮЄ ГЕННАДІЙ ЧИЖИКОВ.

ПОЛТАВЩИНА ЗАЦІКАВЛЕНА В ПРОВЕДЕННІ ПРЕЗЕНТАЦІЇ РЕГІОНУ В ТПП УКРАЇНИ ТА ЗА КОРДОНОМ. НАША ГОЛОВНА ТА СПІЛЬНА МЕТА – ДОПОМОГТИ РЕГІОНУ ВИЙТИ НА НОВІ МІЖНАРОДНІ РИНКИ, ПРИВЕРНУТИ УВАГУ ПОТЕНЦІЙНИХ ІНВЕСТОРІВ ДО ПОЛТАВСЬКОГО РЕГІОНУ.

ПО ЗАВЕРШЕННЮ ЗУСТРІЧІ ПРЕЗИДЕНТ ТПП УКРАЇНИ ГЕННАДІЙ ЧИЖИКОВ ЗАВІТАВ ДО ПОЛТАВСЬКОЇ ТПП ТА ЗАПРОПОНУВАВ КОЛЕКТИВУ ВІДВІДАТИ ТПП УКРАЇНИ ТА ОФІЦІЙНО ПОЗНАЙОМИТИСЯ З КОЛЕГАМИ.