ПІДПИСАНА УГОДА ПРО СПІВПРАЦЮ МІЖ ПОЛТАВСЬКОЮ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЮ ПАЛАТОЮ І КОНФЕДЕРАЦІЄЮ ПІДПРИЄМЦІВ НАХЧІВАНСЬКОЇ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ, ЩОДО ПОДАЛЬШОГО РОЗВИТКУ ВЗАЄМОВИГІДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА.

У рамках ділового візиту українських підприємців – членів Української частини українсько-азербайджанської Ділової ради до м. Баку (Азербайджанська республіка) та участі в Першому Спільному засіданні Ділової ради, який організовує Торгово-промислова палата України, Президент Полтавської ТПП підписав Угоду про співпрацю між Полтавською Торгово-промисловою палатою в особі президента Володимира Борисенка і Конфедерацією Підприємців Нахчіванської Автономної республіки в особі Вугар Аббасова щодо подальшого розвитку взаємовигідного співробітництва.

Угодою передбачена з дотриманням принципів рівноправності, партнерства, взаємної вигоди і врахування інтересів один одного:

– взаємодія з питань розвитку торговельно-економічних та інвестиційних зв’язків;

– обмін досвідом в сфері заохочення експорту і залучення іноземних інвестицій;

– сприянні в проведенні бізнес форумів, ділових зустрічей, обміну делегаціями та інших заходів для ознайомлення ділових кіл з економічними можливостями країн;

– сприяння для пошуку потенційних партнерів, залучення інвестицій для підприємств та ряд інших важливих питань для поліпшення роботи бізнесу.

Саме цим документом, Полтавська торгово-промислова палата у співпраці з іншими профільними установами міста і області та підтримці ТПП України, стане додатковим комунікативним інструментом у налагодженні стійких взаємовигідних контактів з діловими колами Азербайджанської республіки.