Президент Полтавської Торгово-Промислової Палати Володимир Борисенко шукає нові форми роботи для підтримки діяльності членів Полтавської ТПП та розширення можливостей для інформаційної підтримки бізнесу Полтавщини.

08.06.2021 року в Торгово-промисловій палаті України Володимир Анатолійович провів ділову зустріч з директором Української лабораторії якості і безпеки продукції АПК Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктором біологічних наук, професором пані Валентиною Корнієнко.

У рамках ділової співпраці підписаний договір про наукове співробітництво та організацію взаємовідносин між Полтавською Торгово-Промисловою Палатою та Українською лабораторією якості і безпеки продукції АПК.

Цим договором, Полтавська ТПП наддасть можливість сприяння співпраці з членами палати в частині отримання фахових консультацій та наукового супроводу з питань експертизи якості безпеки, кількості та комплектності товарів, сировини, обладнання, їх відповідності умовам поставки, вимогам ДСТУ, ТУ, міжнародних стандартів та зразкам закупівлі.

Також, члени палати зможуть отримувати фахові консультації та науковий супровід з питань експертизи стану пакування та правильності маркування, їх відповідності умовам поставки та багато важливих інших питань для бізнесу.